U kosmetiky už se nároky na požadavky liší. Někdo neodjede bez svého kosmetického kufříku, jinému stačí jen sprchový gel. Zapomenout kartáček na zuby nemusí být tak velká tragédie a zvlášť děti budou mít radost, ale zapomenout na výlet k moři třeba opalovací přípravky už tak legrační být nemusí. I když se v našich podmínkách téměř nikdy nespálíte, jižní slunce má větší sílu a na spálení nebudete dlouho čekat. Opalovací kosmetika je důležitá i do hor, kde se sice zdá být chladněji, ale sluníčko pálí o to víc. Kromě těla nezapomeňte chránit také citlivé rty vhodným balzámem s ochranným faktorem. Na dovolenou v českých luzích a hájích se určitě bude hodit přibalit některý z repelentních přípravků proti hmyzu a především komárům a klíšťatům.

V žádném kufru nebo batůžku by neměly chybět čistící ubrousky, bez kterých už většina z nás nedá ani krok. Nejen že se hodí na očištění rukou kdekoli a kdykoli, ale snadno s nimi zvládnete i základní hygienu sebe i dětí, odlíčíte make-up i osvěžíte unavená chodidla. Vlhčené ubrousky jsou univerzální pomocník na výlety i delší dovolené a v malém balení po 10 nebo 25 kusech nezaberou v zavazadle skoro žádné místo a přesto jsou stále po ruce. Sprchový gel, šampon i kondicionér vezměte také raději svůj oblíbený a vyzkoušený, kupovat neozkoušenou kosmetiku na místě se nemusí vyplatit zvlášť lidem s citlivou pletí. Místo v kufru ušetří mini cestovní balení.

V neposlední řadě je vhodné přibalit i běžný krém nebo tělové mléko, koupání i slunce pokožku vysušují a za večerní hydrataci vám bude vděčná. Kosmetiku na dovolenou nemusíte složitě shánět v kamenných prodejnách, ale můžete si ji pohodlně objednat přes internet na www.parfemy-elnino.cz a využít i příjemné dárkové akce nebo bonusy k objednávce. A i kdyby vám náhodou něco chybělo a zůstalo zapomenuté doma, určitě si tím dovolenou nenechte zkazit a užijte si ji do poslední minuty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno