Pěkný den. Nám myje firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové práce Praha 5, mytí výloh, obchod už mnoho let. Vlastně ani netuším kolik let přesně, ale je to již dlouho, takže zkušeností s nimi máme dost. Obchod máme umístěn v nejspodnějším patře obchodního centra, proto nám tady taky projde spousta lidí za den už jen cestou do supermarketu – stovky a stovky, možná i tisíce.

A někteří se samozřejmě zastaví u výloh a šahají nám na ně, takže umývat pravidelně výlohy je pro nás taky důležité. O to víc, když máme výzdobu u skel nasvícenou. Nicméně této úlohy se firma A SERVIS LIPKA zhostila dobře. Už si ani nepamatuji přesně, jak naše spolupráce začala, ale prodejnu nám jejich firma myje dobře celou tu dobu. Jediný problém je trochu v tom, že nám i přesto stále vypadají výlohy trochu zaprášené, ale to nemůžeme dávat za vinu jim, nýbrž nám – nenechali jsme si umýt vnitřek už dlouhé měsíce.

Nicméně venkovní stranu nám čistí jejich firma skvěle. Někdy si to i kontrolujeme, když k nám přijde pán pro potvrzení. A nepamatuji si, že bychom někdy něco reklamovali. Mytí výloh pak máme nastaveno jen na jedno měsíčně, nejlépe během prvních 14 dní. Jestli je to dostačující, těžko říci – někdy mám jako vedoucí pocit, že ne, jindy zase, že to dostačující je.

Ale četnost mytí určuje spíš náš management, ne my na prodejně. Vnitřek je pak nastaven nepravidelně – třeba když zrovna měníme výzdobu obchodu. Ono taky vydělat všechny ty věci od skel není moc jednoduché, proto je to jednou za čas.

Fakturování pak řeší vedení našeho Potten&Pannen jednou za tři měsíce a co vím, i s tím nejsou žádné problémy.

Co se spokojenosti či nespokojenosti, já bych to hodnotil známkou 10 z 10. Nemáme s firmou A SERVIS LIPKA jediný problém, snaží se nám vyhovět maximálně, k tomu jsou spolehliví, takže proč bychom měnili.

Jak řešit plísně a graffiti na fasádě. Protiplísňový nátěr, odstraňování Praha 4

Když jsme s kamarády dávali dohromady naši firmu a měli už dostatečně dost peněz v rozpočtu, chtěli jsme si zařídit vlastní kancelář, a tak jsme koupili jednu z menších budov, investovali jsme do všeho možného, ale investovat do antigraffitového nátěru nás tehdy opravdu nenapadlo. A taky se nám to docela vymstilo, protože asi po třech měsících se nám na venkovní zdi naší budovy objevil vůbec nejvíc klišé geometrický obrazec, který kdo každopádně může nakreslit.

31127926 - colorful background

A to jsem si myslel, že toto je už pod úroveň i pro samotné sprejery. No, zjevně ne. Ale muselo to okamžitě zmizet, protože to nebyla zrovna nejlepší vizitka. Na internetu jsme našli doporučení na  úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., odstraňování graffiti, protiplísňový nátěr Praha 4, která se specializuje i na odstraňování graffiti Praha.

Dobrý dojem na mne udělali hned zezačátku, protože domluva s nimi proběhla velmi rychle a bez problémů byli ochotni se přizpůsobit našim časovým možnostem. Ve sjednaný den přijeli a pustili se do práce a a za pár hodin po graffiti nebyla ani památka. Poté všechny venkovní stěny ošetřili antigraffitovým nátěrem, aby kdyby nás to náhodou potkalo znovu, aby odstraňování nebylo tak složité a hlavně finančně náročné.

Investovat do něj se určitě vyplatí, protože odstraňování graffiti je potom mnohonásobně levnější a máte jistotu, že to už nebude váš dům hyzdit. Zaměstnanci byli skutečně milí a přívětiví a nenapadá mě nic, co bych jim mohl vytknou, takže všem tuto úklidovou firmu vřele doporučuji, i pokud poptáváte jinou úklidovou službu, protože tato firma jich nabízí celou řadu a věřím, že budou stejné kvality.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno