Jaké látkové doplňky se hodí i k vám domů?

Možností, jak zútulnit domácnost, je mnoho. Na pohovce v obývacím pokoji by určitě neměly chybět pohodlné polštářky všech velikostí. K jejich výrobě lze použít jakoukoliv odolnější látku a jako vycpávku zvolit molitan, který seženete za pár korun. Nádherně vypadají také závěsy, u nich stačí jen vybrat látku a ušít úchytky či tunel na provlečení. Například na youtube.com najdete mnoho návodů, jak si doma vyrobit látkové postavičky či zvířátka. Složité nejsou ani tzv. andělky – jsou to romantické látkové panenky.

 

Nezapomeňte na ozdobení!

Při tvoření se nebojte experimentovat. Vypadá mnohem atraktivněji, když zvolíte látku a doplníte ji ještě ozdobami. Použít se dají flitry, korálky, mašle a další. Kde to všechno koupit? Asi nejlevněji vše seženete na aliexpress.com. Počítejte ale s delší dodací lhůtou. Jestliže nemáte s šitím moc zkušeností, nejdříve se spolehněte na domácí zdroje a ušijte pár prvních kousků ze zbytků látek.

 

Kvalitní vybavení nepodceňujte!

Abyste vytvořila krásné věci, musíte si pořídit kvalitní vybavení. Základem je mít dobrý šicí stroj. Vyrábí se i speciální šicí stroje pro domácí šití, se kterými se pracuje jedna báseň. Najdete je například na eshop.brother-czech.cz. Na šití doplňků, oblečení i na opravy oděvů je skvělý šicí stroj Brother KE14. Umí 14 druhů rovných stehů a cik-caků, má volné rameno a LED osvětlení. Jeho ovládání je intuitivní, zvládnete to, i když nemáte se šitím žádné zkušenosti.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno