Nakupte vánoční dárky s předstihem! Blíží se totiž Black Friday! A s ním i ceny zboží všeho druhu snížené na absolutní minimum! Tak jich využijte!

Black Friday je v podstatě celosvětová záležitost. Nefalšovaný svátek nakupování, den (v některých obchodech i dny), kdy obchodníci své zboží nabízejí s výraznými slevami. Věří, že si je tak koupí větší počet lidí. A většinou jim to vychází. V USA lidé obchody na Černý pátek berou útokem a na svou vysněnou slevu si neváhají počkat i celou noc. To trošku připomíná totalitní fronty na Škodu Favorit, v nichž motoristé i nocovali.

Kořeny Black Friday

Se Spojenými státy se každopádně vážou i kořeny Black Friday. Ty sahají do hospodářské krize v roce 1929. Vedeny byly především snahou podpořit obchodníky tím, že jejich zákazníky právě prostřednictvím znatelných slev přesvědčí k utrácení. Úspěch byl až nevídaný. Ke spokojenosti obou stran – prodávajících a nakupujících. Není proto důvod akci pravidelně neopakovat.

Černý pátek i v ČR!

„Černopáteční“ mánie se každopádně ujala i v ostatních zemích včetně České republiky, kde se do této megaslevové akce rok co rok zapojuje většina obchodů. V prodejnách Okay (včetně e-shopu okay.cz) za výhodné ceny v tento den nakoupíte značkové elektro i moderní nábytek. Mobilní televize, telefony, velké i malé spotřebiče, počítače, notebooky i fotoaparáty. Ale i sedací soupravy, nábytek do obývacího pokoje, kuchyní i ložnic. Stejně jako postele, rošty a matrace.

Na 27. listopad si vezměte dovolenou!

A na jaký den Black Friday vychází? Je to 27. listopad! Tento den si ve svém diáři zvýrazněte. A ideálně si na něj vezměte dovolenou. Obzvláště pokud se zařizujete, rekonstruujete, nebo zkrátka plánujete větší investici do elektroniky či elektrospotřebičů. Na černý pátek je totiž pořídíte za hubičku!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno