Bylo by však mylné si boho styl vysvětlovat jako možnost vzít si na sebe cokoli a nenalíčená neučesaná vyrazit do ulic. I když by se to za boho styl vydávat mohlo, je lepší ho využít ve svůj prospěch a být v pohodlí a zároveň upravená. Lehké volné materiály, jemné líčení, rozpuštěné vlasy i copánky jsou základem boho, kterému vévodí nezávislost. Inspiraci můžete hledat v hippie stylu, protože mají mnoho společného. Dlouhé sukně, korálky, tuniky, květiny a barvy přírody, pohodlné sandálky nebo velké kabely jsou přesně to, co boho styl znamená.

Pohodlí, nezávislost a nedbalá elegance se odráží i v líčení a účesech. Takže rozpusťte drdoly a culíky a zkuste si pohrát se svými vlasy! Kulmy a natáčky nechte v poličce, místo nich si užijte efekt plážových vln, které vám pomůže vytvořit sprej pro přirozené vlny. Jednoduše si umyté vlasy vysušte ručníkem, nastříkejte sprej a rukama promačkejte a máte hotovo, účes jako od moře je na světě. Vhodnými doplňky budou čelenka nebo sponky s květinami či drobnými korálky. Nemusíte smutnit ani v případě, že vám příroda nenadělila husté dlouhé vlasy a spíše se celý život potýkáte s jemnými vlasy. Přípravky pro objem vlasů pomohou vlasům tam, kde příroda ne. Nastříkejte sprej ke kořínkům vlasů a pak už jen jemně pročešte, sprej pro objem působí okamžitě. V líčení pak dejte přednost přirozenosti, řasenka a lesk na rty bohatě postačí, ale pokud se neobejdete bez výraznějšího líčení, zakázané samozřejmě není.

Boho styl se drží na prvních příčkách oblíbenosti, a není divu. Je přirozený, neskutečně pohodlný a sluší snad všem ženám bez rozdílu věku nebo barvy vlasů. Nespočet produktů pro vytvoření rozevlátých účesů i jemného líčení najdete na www.parfemy-elnino.cz. Pak už stačí jen nasadit okouzlující úsměv a vyrazit do ulic.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno