Určitě jste si okamžitě vybavili pohodu Vánoc, sušené švestky nebo kroužky sušených jablek na svátečním stole vedle cukroví, nebo jen tak u televize při večerní relaxaci u nové skvělé vánoční pohádky. Představíme Vám i další druhy sušeného ovoce, které jste ještě možná zatím neochutnali…

 

Zdravá svačinka i energie na výlet

Pokud rádi takto zdravě mlsáte, máme pro Vás skvělou zprávu – můžete rozšířit své obzory a potěšit chuťové buňky spoustou dalších druhů sušeného ovoce. I když se najde spousta remcalů typu “zase to BIO” – právě v BIO kvalitě Vám budou chutnat nejlépe. Nesířené, sušené při nízkých teplotách, pouze s přírodním cukrem a bez konzervantů si uchovávají chuť, která je nejbližší chuti původního ovoce. Ale samozřejmě je nemusíte jíst jen na Vánoce – dopřejte si je kdykoli – v létě, v zimě, za deště i na slunci.

Například sušený banán – žádná přeslazená smažená kolečka, ale poctivé a velmi výživné sušené ovoce bez chemického ošetření. Tento přírodní zdroj glukózy Vám dodá rychlou energii při sportu. A chutná výtečně – jako banán!

Mango nebo banán můžete mít i ve formě sušených plátků

 

O čtvrtinu více draslíku obsahují datle – bez pecky a v BIO kvalitě mají vynikající a lahodnou chuť. Z velké části jsou tvořeny sacharidy a podobně jako banán rychle doplní energii. Přes svou sladkost nezvyšují hladinu glukózy v těle.

Ještě o něco exotičtější jsou sušené mango nebo ananas. Neztrácejí nic ze své přirozené sladkokyselé chuti, jsou plné vlákniny a vitamínů a zároveň příjemně osvěží. Plody mangovníku jsou citlivé na otlak a poté černají a hnijí – to se vám u sušeného manga nestane!

Sušený ananas plný vlákniny neztrácí nic ze své přirozené sladkokyselé chuti

 

Ale vraťme se zpět domů. Sušené meruňky a švestky určitě znáte. Ale zkuste ochutnat sladké sušené nesířené BIO meruňky a švestky. Jsou příjemně měkké, neztrácí nic z původní ovocné chuti a dokonale zasytí, když Vás honí mlsná. Nebo si je přidejte do zdravé snídaně z vloček, jogurtu, oříšků a podobně.

Švestky podporují trávicí systém a navozují pocit sytosti

 

Nejen ovoce, ale i sušená zelenina

Do salátů, těstovin a dalších receptů nejen italské nebo řecké kuchyně vyzkoušejte vynikající sušená rajčata. Jsou sušena na přímém slunci a konzervována mořskou solí v podmínkách kontrolovaného zemědělství. Mají silné aroma a specifickou rajčatovou chuť a dodají Vašim pokrmům nádech exotiky.

Sušená rajčata dodají Vašim pokrmům nádech exotiky

 

Všechny tyto produkty v prvotřídní kvalitě si můžete jednoduše a za skvělé ceny objednat na e-shopu www.zelenacky.cz. Obchod nabízí mimo to také oříšky a semínka, zelené potraviny, mediciální houby, stoprocentní sušené šťávy, koktejly a shaky, ale i jiné zboží pro Vaše zdraví – například skvělé adjustační ponožky. Zelenáčky od Kačky – E-shop pro Vaše zdraví!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno