Komfortní a pohodlný šatník není omezen rozpočtem. Sázka na kvalitní věci, které vydrží déle než jen jednu sezónu, se v dlouhodobém měřítku rozhodě vyplatí. A právě pohodlí za rozumnou cenu je základním poznávacím znakem spodního prádla Calvin Klein.

 

Vsaďte na jednoduchou eleganci se vším všudy

Když na konci 70. let minulé století vznikla v jedné malé garáži první zakázka pro tehdy málo známou firmu Bonwit, nikdo netušil, že byl právě položen základní kámen jednoho velkého fenoménu. Na počátku stála myšlenka svěžího a pohodlného oblečení pro new-yorkskou mládež, s níž se však postupem času ztotožnili mnozí milovníci módy.

Jednoduchá elegance spodní prádla, které se nikde nerýsuje ani neprosvítá, a zároveň je pohodlné a dokonale padne skutečně každé postavě, sbírá body popularity i dnes. Kalhotky, podprsenky, ale i slipy nebo boxerky s vysokým podílem bavlny jsou určené pro každodenní nošení. V sortimentu najdete ležérní a komfortní kousky pro lenošení doma i rafinované ale stejně pohodlné modely, za které se nemusíte stydět ani v posilovně nebo ve sportovních šatnách.

Spodní prádlo Calvin Klein má zkrátka nezaměnitelný styl a šmrnc, s nimiž nikdy nešlápnete vedle. Vyberete si bez ohledu na svou velikost nebo preferovaný styl. Překvapte svou partnerku pod vánočním stromečkem veselými barevnými tangy nebo potěšte sami sebe a dopřejte si pohodlné spodní prádlo, které nikde neškrtí ani nekouše.

V e-shopu Moda-pradlo.cz koupíte ty nejlepší modely od značky Calvin Klein za velmi příjemné ceny spolu s širokým sortimentem mnoha dalších značek. Dopřejte svému šatníku špetku inovace a maximální dávku pohodlí. S osvědčenými výrobci módy je to snadné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno