Hezké počasí je již definitivně pryč, na sluníčko si budete muset počkat zase až do příštího roku. To znamená, že všechny čeká už jen čím dál chladnější a ošklivější počasí. A právě toto podzimní období je ten čas, kdy se lidé nejčastěji potýkají se všemožnými chřipkami a nachlazením. Úplně stačí, když párkrát přeběhnete z tepla do zimy, nebo se necháte zlákat počasím za oknem a vyběhnete ven málo oblečení. Naštěstí proti chřipkovému období existuje účinná a celkem jednoduchá pomoc.

 

Vitamíny

Jak tedy posílit svoji imunitu, aby vás neskolilo hned první nachlazení a nemuseli jste zůstat celý týden v posteli? Jednoduše začněte posilovat svoji imunitu a nemusíte to nechávat pouze na období se zvýšeným rizikem nachlazení. Zkuste se po celý rok otužovat a zároveň pravidelně zásobujte své tělo vitamíny. Uvidíte, že vás hned tak nějaká rýmička neskolí. Vitamíny jsou totiž jedny z nejdůležitějších látek, které naše tělo sice potřebuje, ale nedokáže si je samo vyrobit. Proto je nutné, abyste je přijímali jako součást běžného jídla. Vitamíny v lidském organismu zabezpečují fungování jednotlivých orgánů a rovněž zajišťují správný průběh biochemických reakcí v těle. Navíc jsou také velkým zdrojem energie. Tu si lidské tělo doplňuje především z vitamínu D, který čerpáte ze slunečního světla. Na podzim je ho však již málo, a proto je nutné ho doplnit uměle. V období chřipek a nachlazení je pak zřejmě nejdůležitější rovněž vitamín C, a to především díky jeho podpoře správného fungování imunitního systému.

 

Vibovit

Naštěstí v dnešní době existuje mnoho různých doplňků stravy, díky kterým získáte potřebné množství všech vitamínů. Jedněmi z velmi účinných jsou i vitamíny Vibovit http://www.vibovit.cz/. Jde o doplněk stravy ve formě ovocného želé, nebo malých cucavých ovocných tabletek, které se skvěle hodí jak pro dospělé, tak i pro malé děti.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno