O pohoštění se díky cateringu nemusíte vůbec starat

Catering je běžný při pořádání veřejných kulturních či sportovních akcí, je však praktické ho využít i při soukromých oslavách, kde se počítá s větším počtem osob. V zásadě jde o to, že vám najatá firma připraví pohoštění v podobě jídel a nápojů tak, jak si určíte. Následně jej doveze na místo pořádání akce. Během ní pak může v případě potřeby a zájmu zajišťovat i kompletní servis tak, aby o hosty bylo dobře postaráno.

 

V Plzni a okolí pomůže GastroEvent.cz

V současné době funguje celá řada firem, které se cateringovými službami zabývají. Jednou z renomovaných společností je GastroEvent.cz, která se zaměřuje především na catering v Plzni. Její služby si však můžete objednat i tehdy, pořádáte-li akci v jiné části Česka. Jde o firmu, která nabízí možnost zajištění pokrmů klasické české, ale i mezinárodní kuchyně. Dále nabízí také mnoho druhů nápojů, alkoholických i nealkoholických. Samozřejmostí je i možnost kompletního servisu během akce. V případě zájmu vám dokonce zajistí i doprovodný kulturní program tak, aby vaše firemní akce či rodinná oslava měla jedinečný a nezapomenutelný průběh.

Catering se hodí spíše pro větší typy akcí. Pokud očekáváte pouze několik hostů, můžete pro ně občerstvení připravit sami, případně si třeba objednat dovážku jídel a pití. V Plzni tuto možnost nabízí oblíbená Restaurace J. Gotti, která dle mnohých recenzí dělá vůbec nejlepší pizzy v Plzni. V nabídce má i další typické pokrmy z italské kuchyně, včetně oblíbených druhů těstovinových jídel. Samozřejmostí je pak i rozvoz pití dle libosti.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno