Nevím jak Vy, ale já rozhodně nemám ráda umývání střešních oken. A že jich na našem domě máme požehnaně. Kdybych měla vylézt na střechu, tak z ní asi spadnu jako hruška, protože mívám neuvěřitelné závratě. Manžel se mytí oken vyhýbá obloukem, jelikož tvrdí, že to je ženská práce. Obrácením okna dovnitř se to úplně nevyřeší, poněvadž se tak dobře stejně neumyje. Tentokrát jsem už opravdu musela vyhledat profesionální pomoc.

Na internetu jsem si vyjela úklidové firmy na mytí oken a porovnávala jejich služby a ceny. Zaujala mě firma, která se zabývá leštěním oken na sucho, bez leštících přípravků. Ještě nikdy jsem o tom neslyšela, přečetla jsem si, v čem to spočívá, a rozhodla jsem se ji oslovit. Jedná se o firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken ve výškách Ostrava. Mají také spoustu kladných recenzí a spokojených zákazníků.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí oken a již při telefonátu jsem je upozornila na střešní okna. Uklidnili mě, že jsou na to školení a buď to můžou udělat z vysokozdvižné plošiny, nebo pomocí speleologické techniky. V domluvený čas dorazili pracovníci firmy a přivezli s sebou i tu plošinu, s tím, že se rozmyslí přímo na místě, zda to bude potřeba nebo ne.

Nejdříve omyli všechny rámy, kličky a parapety a poté se pustili do mytí skel samotných. Nanesli kvalitní přípravek a poté jej setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po dostatečném proschnutí začali skla leštit čistou 100% bavlněnou plenou bez použití leštících preparátů. Právě proto, že okna na střeše jsou hůře dostupná, mi nabídli i nano impregnaci skel, která prodlouží cyklus mytí oken a ochrání je déle. Neváhala jsem ani vteřinu a nechala jsem si ji aplikovat.

Když jsem viděla umytá okna od profesionálů, jednoznačně jsem naznala, že už to ani jinak nechci a budu využívat jejich služby i nadále. Takto umytá okna jsem nikdy v životě neměla. Firmě A SERVIS mockrát děkuji za jejich perfektně odvedenou práci a všem vřele doporučuji jejich služby.

Čištění koberců nebylo nikdy tak jednoduché, Tepování Ostrava

Bydlím se dvěma psy a jedním spolubydlícím. Ano, přiznávám, nejsme zrovna kluci, co by si nějak dávali záležet na perfektním úklidu, ale pořádek se relativně snažíme udržovat. Jediný problém jsou koberce po celém bytě. Jelikož jíme, kde se nám zachce, občas nám něco spadne na koberce, následně se to zašlape, pak se po nich proběhnou psi, apod.

10440307 - soft beige cotton fabric texture

Koberce byly na začátku světlé, skoro úplně bílé. Teď jsou kompletně šedé, jejich původní barvu by nikdo nepoznal. Rozhodli jsme se jednoho dne, že se do nich pustíme a pořádně vyčistíme. Nakonec jsme to asi po půl hodině vzdali. Ano, sice se nám dařilo nějakou špínu z koberce dostat, ale i tak byly koberce stále zašlé a plné nečistot.

Po tomto neúspěchu jsme začali hledat na internetu nějakou kvalitní firmu, která se specializuje na čištění koberců. Nakonec jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., intenzivní čištění koberců Ostrava,  která měla spousty kladných recenzí a spokojených zákazníků. Neváhali jsme ani minutu a firmu jsme zkontaktovali.

Ihned byl s námi domluven termín realizace našeho přání a byla nám řečena i přibližná cena, přibližná, jelikož jsme nevěděli přesné rozměry koberců. V daný den pak dojeli dva zaměstnanci firmy s velkým kotoučovým strojem a začali hloubkově čistit koberce.

Čištění probíhalo tak, že do koberce vkartáčovali účinnou chemii, nechali působit, aby pustily veškeré nečistoty, koberce vydezinfikovali, zbavili roztočů, ale především jim navrátili původní barvu i vzhled. Nevěřili jsme tomu, ale ono to opravdu šlo a koberce byly jako nově koupené.

Bylo vidět, že firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. moc dobře ví, co dělá a opravdu to umí. Za nás tedy jedna velká spokojenost a budeme doporučovat dále.

 

10 KOMENTÁŘE

 1. Na tuhle firmu mě nenapadá nic, na co bych si mohl stěžovat. Odvádějí vynikjaící práci, zaměstnanci jsou všichni slušní, zkrátka vše funguje a je jak má být.

  • Dobrý den,
   záleží to na míře znečištění a zda jsou okna ve výškách. Běžné čištění nabízíme za od 14,- Kč/m².
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 2. Taky patřím mezi spokojené zákazníky této úklidové firmy. Potřeboval jsem vyčistit koberce ve své firmě a dopadlo to perfetkně, byly jako nové a kancelář vypadá mnohem lépe. Děkuji.

 3. Dobrý den, taky se přidám. Od této firmy jsme si nechali vyčistit kobece u nás doma, protože náš malý syn rozplatlal v kuchyni po koberci skoro půlku nutelly. A jelikož už to byla skoro zaschlá, vyčistit mi to nešlo. Tak jsme si objednali čištění rovnou do celého bytu. A byli jsme moc spokojení, komunikace s nimi byla perfektní, zaměstnanci byli moc milí a koberce byly jako ze škatulky. Doporučuji!

 4. Dobrý den,
  nabízíte své služby na celém území České republiky, nebo jen ve vybraných městech?
  Předem dějuki za odpověď.

  • Dobrý den,
   všechny naše služby provádíme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu.
   S pozdravem a přáním krásného dne,
   Barbora Lelková

 5. Zdravím,
  já taky tuto firmu na mytí oken doporučuju. Nechali jsme si od nich nanést i impregnaci a špína už se na oknech prakticky neusazuje.

 6. Dobrý den,
  děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Těší náš, když vídíme, že jsou zákazníci s naším servisem spokojeni.
  S přáním hezkého dne,
  Barbora Lelková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno