Jsem matka samoživitelka a bydlím sama se svou tříletou dcerou v bytě, který kdysi koupili moji rodiče. Při stěhování jsem se ho snažila dát nějak do kupy, ale neměla jsem nejmenší tušení, co udělat s koberci. Byly v hrozném stavu a já měla sto chutí je nejraději sebrat a vyhodit je. Jenže když jsem se do toho pustila a jeden z koberců začala dávat pryč, tak jsem zjistila, že původní linoleum pod ním je ještě horší. Jenže finance na nové koberce nebo parkety jsem neměla.

A takto jsem se motala v bludném kruhu, dokud mi moje dobrá kamarádka nedoporučila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Sama s ní zkušenosti sice neměla, ale přečetla na ni na internetu samé dobré recenze, které jsem si potom sama ověřila. Potom už jen zbývalo jim zavolat a domluvit se na termínu.

S výsledkem jejich odvedené práce jsem byla víc než spokojená. Koberce vypadaly mnohem, ale mnohem lépe než předtím a úplně změnily celkový dojem mého bytu. Díky tomu mi můj domov teď připadá o něco útulnější a cítím se tam více doma než předtím. Z těch koberců na mě prostě předtím jakoby dýchal život minulých nájemníků. A příjemné to vážně nebylo. Čištění koberců Praha mě však tohoto nepříjemného pocitu zbavilo.

Po této dobré zkušenosti jsem je doporučila všem svým známým a i oni se připojili k řadě spokojených zákazníků.

Další výhodou je, že nabízejí spousty dalších služeb, takže potom nemusím zbytečně hledat další firmu, kdybych si chtěla třeba nechat vyčistit i okna. A SERVIS mi nabízí vše, co potřebuji.

Lesklá a čistá okna na dlouho

Mezinárodní firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizuje službu kvalitního mytí oken a výloh na celém území České a Slovenské republiky, ale také v Německu a v Rakousku, kde mají pobočky pro naše zahraniční zákazníky. Tyto zakázky jsou realizovány z velké části ve výškách a tým pracovníků je tak důkladně proškolen dle příslušných zákonů a kriterií.

31999708 - emtpy house interior with shiny marble tile floor. hight vaulted ceiling with large windows and transparent white curtains
31999708 – emtpy house interior with shiny marble tile floor. hight vaulted ceiling with large windows and transparent white curtains

Pro zajištění bezpečné práce  ve výškách je firma vybavena vysokozdvižnou plošinou a hydraulickým ramenem, které se užívá přednostně. Může se ale stát, že je ze země od budovy špatný přístup a tato technika se nevejde do prostoru, v takových případech je použita horolezecká a speleologická technika, neboli technika slaňování.

Kvalitní mytí oken Praha spočívá v tom, že A SERVIS používá způsob suchého leštění – je použita pouze bavlněná textilie. Leštidla na sebe totiž navazují prach a nečistoty, které poletují v ovzduší a tak po čase vyjdou na povrch pozůstatky po leštění a je potřeba znovu okna umýt, rychlému znečištění propadají okna zvláště ve městech.

Díky suchému leštění se těmto viditelným stopám snadno předejde a tak se okna udrží velmi dlouho čistá a lesklá. Okna se myjí za použití čistého rozmýváku se saponátem a následně se voda s nečistotami setře kvalitní gumovou stěrkou a okna se nechají proschnout.

Firma A SERVIS vám zajistí mnoho dalších služeb spojených s úklidem a údržbou vašeho majetku a nemovitosti – úklid po stavbě i rekonstrukcích, úklid po malování a malířích, úklid po řemeslech a řemeslnících, úklid před otevřením prodejen a podniků, čištění podlah strojovou metodou, voskování podlah průmyslovým polymerem, odstranění, čištění graffiti, aplikace antigraffiti ochrany.

 

13 KOMENTÁŘE

 1. S touto firmou jsme s manželem taky moc spokojení. Necháváme si od nich mýt okna a jsou vždycky jako ze škatulky. Jen člověk musí počítat s tím, že je to trochu dražší.

 2. Dobrý den, mohla bych se zeptat, jaká je přibližně cena za vyčištění koberce? A čistíte i čalounění? Děkuju.

  • Dobrý den,
   cena za vyčištění koberce je od 27 Kč/m² a čištění čalounění od 250 Kč.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

  • Dobrý den,
   nabízíme je i v jiných městech. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

 3. Zdravím,
  vyzkoušela jsem čištění koberců od této úklidové firmy a byla jsem s nimi moc spokojená. Objednávali jsme čištění k nám do firmy, protože tam denně chodí několik lidí a všude máme koberce. Báli jsme se, že je nidko pořádně dokáže vyčistit, protože v nich byla vážně hodně zašlapaná špína. Ale lidi z A SERVIS LIPKA je vyčistili na jedničku, takže za mě můžu jedině doporučit. Super je i to, že služby nabízí jak domácnostem, tak i firmám.

 4. Zdravím,
  musím se přidat, protože jsme si taky nechali vyčistit koberce od této firmy a byli jsme moc spokojeni. Původně jsme si chtěli koupit nové, ale známí nás přesvědčili, ať si je necháme od A SERVIS vyčistit. A ještě že tak, protože vypadají jako nové a my tím ušetřili hromadu peněz.

 5. Dobrý den,
  děkujeme za vaši kladnou recenzi. Jsme velice rádi, že jste se službami A SERVIS LIPKA spokojená.
  S pozdravem,
  Barbora Lelková

 6. Souhlasím, také jsme si nechali koberce vyčistit a byli jsme moc spokojení. My jsme navíc předím měli koberce flekaté, protože jsme si je předtím nechali od někoho jiného vyčisti extrakční metodou a to byla katastrofa. Naštěstí nám s tím pomohli právě lidi z A SERVIS LIPKA.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno