Musí se myslet nejen na krajinný ráz okolí, kvalitní ovzduší, ale i na technologicky vyspělé bytové jednotky, které budou obklopeny zelení. Říkáte,, že něco takového se v centru již nedá vytvořit? Dejte šanci nejnovějšímu projektu společnosti IP Polná a přesvědčte se o nezaměnitelnosti obrovského potenciálu tohoto bytového domu. Nabízí nejen překrásné bydlení v žádané lokalitě, ale zároveň i výrazně posouvá dosažitelné hranice a možnosti kultivace prostředí.

Předlohou pro tato tvrzení se již jednou v minulosti stala rezidence Vítkovka nacházející se v oblíbené lokalitě Žižkov. Právě u tohoto projektu je zjevná kombinace nejmodernějších technologických postupů a důrazu na co nejlepší kultivaci daného prostředí. Rezidence Vítkovka se tak stává naprosto nezpochybnitelným otiskem skvělého přístupu zkušeného týmu z IP Polná, kde neexistují žádné hranice, když se hovoří na téma zdravého bydlení v centru Metropole.

Obdobné charakteristické znaky ponese i zcela nový projekt nesoucí název Rezidence Prachnerova, který se rovněž rodí ze zdravého úmyslu společnosti IP Polná zajišťující lukrativní bydlení poblíž centra hlavního města. Rezidence je po pečlivém zvážení zasazena do lukrativní dynamicky se rozvíjející oblasti na samotném rozhraní Smíchova a Košířů.

Navrhovaný projekt má nabídnout rozdílné bytové prostory od dispozičního charakteru 1+kk až po 4+kk. A předložit tak nabídku jak jednotlivcům, tak i rodinám s dětmi nebo těm, co si potrpí na dostatečném prostoru a krásném výhledu.

 

Nabídka bytových dispozic

Rezidence Prachnerova je symbolizována jedním moderně zvládnutým architektonickým domem o osmi patrech a 118 bytových jednotkách. Svým vzhledem skvěle zapadá do architektonického rázu bezprostředního okolí a rozhodně nepůsobí rušivě. Kromě jiného nezapomíná na nejnovější trendy a požadavky současné náročné klientely. Právě z těchto důvodů je dům obklopen zelení a skvělou občanskou vybaveností. V prvních čtyřech patrech nalezneme převážně menší bytové jednotky a od pátého patra se po té dostáváme k prostornějším verzím. V posledním patře nalezneme lukrativní mezonetové byty o dispozičním charakteru 4+kk. Společnost IP Polná nezapomněla ani na zbudování prostorných teras s možností individuálního založení vlastní zahrádky.

Architektura stavby

Barevnost fasády je navržena s maximálním ohledem na vzhledový charakter okolí. Jemná šeď působí nenásilně a povzbuzuje atmosféru smíchovské hranice s Košířemi. Toto impozantní architektonické dílo láká i na své skvělé umístění společně s technologickou vychytávkou. Dům je v každém okamžiku pohyblivý dle specifických požadavků samotných majitelů za pomocí integrovaných panelů. Dům tak nemá svou přednastavenou definitivní podobu.

 

Občanská vybavenost Rezidence

Lokalita je předem vybrána podle aktuálních požadavků klientely. Ta požaduje blízkost důležité infrastruktury a nesmí zapomenout na relaxační zelené zóny. Samozřejmě je v docházkové dostupnosti spojení skrze MHD, nechybí parky, špičková zdravotnická zařízení, kulturní vyžití nebo obchodní centra. Ta jsou vzdálena do pěti minut osobním automobilem. Rezidence Prachnerova je typickým příkladem zkušeného zásahu společnosti IP Polná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno