Když se miminko narodí, potřebuje bezpečí

Odolné borovicové dřevo, bezpečné laky, potřebné certifikáty – to všechno hledáme  u dětského nábytku automaticky. Ten od Klups ale umí ještě něco víc. Dětská dřevěná ohrádka od Klups má hned pět nastavitelných poloh matrace. Snadno tak vznikne bezpečný prostor pro novorozence i větší děti, v němž si mohou v klidu odpočinout i objevovat svět.

Své dítě nemůžete mít pod dozorem 24 hodin denně, musíte se zkrátka spolehnout na správně zabezpečený prostor, který ho ochrání místo vás. Inovativní dětská dřevěná ohrádka Klups je pro tento účel ideální. A aby v ní dětem nebylo smutno, může jim být útěchou velký plyšový medvěd DORIS, který poslouží jako hebká opěrka i přítulný mazlíček pro dlouhé chvíle.

 

Nápaditá schovávačka pro každého

Co se stane, když z dětské ohrádky Klups odstraníte tři vyjímatelné mříže? Vznikne veselý domeček pro děti každého věku – kdo se vejde do dveří, je uvnitř vítán. Matrace potažená snadno čistitelným PC, rozdělená pro snadnější manipulaci do dvou částí, může posloužit jako podlaha nebo střecha. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

 

Ohrádka i pro větší batole

Pokud posunete polohovací rošt ohrádky až do nejnižší polohy, získáte příjemné zázemí i pro děti, které už vás jindy všude doprovázejí. Pokud si potřebujete odskočit pro poštu nebo máte v kuchyni obzvlášť frmol, může být bytelná ohrádka doslova darem z nebes. Ta od Klups vydrží řádění i toho největšího rošťáka a snadno poslouží ještě i několika dalším generacím. Kolečka s brzdičkou, odolné materiály a 5 poloh matrace z ní činí ideální volbu pro každého, kdo chce pro své dítě jen a jen to nejlepší. V e-shopu Hrackyzadobrekacky.cz ji navíc koupíte za velmi příjemnou cenu. Už víte, jestli by se vám více líbila bílá nebo přírodní?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno