Svatba a vůbec celý svatební den bývá jeden z prvních nejkrásnějších dnů, jaký může zamilovaný pár zažít. A každý chce mít proto na takto významný den krásnou vzpomínku v podobě fotografií. I starší manželské páry si totiž po letech rády sednou a prohlíží si s dětmi a vnoučaty památku na toto radostné období. A i když je svatebních fotografů opravdu hodně, jen málo jich dokáže vdechnout vašim fotkám tu správnou atmosféru. Proto není divu, že v současné době je svatební fotograf často to první, co na svatbu zařídíte.

 

Na fotografovi záleží

Každý zkušený a především profesionální svatební fotograf si uvědomuje to hlavní. Svatba je v první řadě o emocích. To, co by bylo v jiné situaci nemyslitelné, je na svatbě klidně možné. Pro budoucí manželský pár je proto vždy velice důležitý především přístup fotografa a rovněž to, jak se s ním cítí. Když se vám totiž povede jej nevnímat, máte vyhráno. Vypadáte a také se cítíte mnohem přirozeněji a věřte tomu, že i fotografovi se lépe pracuje.

To, že jste našli dobrého fotografa, poznáte bezpečně také podle toho, že nic nenechává náhodě, sejde se s vámi již několik měsíců před samotnou svatbou a proberete společně vše potřebné od místa focení až po vaše konkrétní představy. Velkou výhodou je také to, když si s fotografem sjednáte nějaké malé focení již předem. Zjistíte, jak pracuje a jak vypadají jeho fotky. Pokud toto všechno absolvujete, samotný svatební den už bude úplná hračka.

 

Dva jsou více než jeden

Pokud navíc stojíte o fotografie zvlášť z pohledu ženicha a nevěsty, určitě se podívejte na internetové stránky studia 2foto. Na svatební focení jezdí ve dvou, což jim dá mnohem více prostoru pro nafocení více detailů ve stejný čas. Díky jejich velmi přirozené práci se světlem vypadají obrázky spíše jako umělecká díla. Fotografie novomanželé dostanou vždy v exkluzivním dárkovém balení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno