Nejchytřejším řešením se tak stává foukaná izolace z minerálních látek. Tento systém se nazývá MagmaRelax a již během 4 prvních let lze očekávat návratnost. Při tom celý proces netrvá déle než 4 hodiny a zvládne jej zrealizovat jediný pracovník.

Proč se rozhodnout pro izolaci Magmarelax

Izolace Magmarelax je oproti klasickým postupům zaměřena výhradně na strop, který představuje největší plochu v rodinném domě. Navíc se ve stropní části nenacházejí žádná okna ano dveře, takže je izolace velice efektivní. Úspory jsou stanoveny na celých 30 %, což není rozhodně málo. V zimní sezóně dokáže v místnostech udržet teplo a v létě naopak vytváří příjemné chladivé podmínky.

Celý prostor se díky foukané strategii zateplí bez jakýchkoliv negativních tepelných mostů a celý dům se stane bezpečnější v případě nahodilého požáru. Celá realizace trvá 3 ž 4 hodiny a není nutné podstupovat žádné složité stavební úpravy. K finalizaci stačí pouze auto s pumpou a jeden dělník.

 

Původ foukané izolace

Foukaná izolace k nám přišla ze severských zemích, kde jsou navýšené nároky na kvalitu provedení zateplení. Z tohoto důvodu získáte jistotu prověřeného procesu, který zná již miliony spokojených zákazníků. Každý vám potvrdí snížení nákladů za vytápění.

Objednejte si systém Magmarelax

Pokud vás nabídka foukané izolace zaujala a máte chuť se dozvědět více, nebo podniknout nezávaznou konzultaci s technikem, stačí vyplnit objednávkový formulář. Během krátké chvíle se vám společnost ozve na telefon, kde si domluvíte přesný termín nezávazné konzultace. Technik po podrobném ohledání navrhne nejvhodnější řešení izolace vašeho domu.

Pro víc e informací navštivte internetové stránky poskytovatele služby na adrese http://www.magmarelax.cz/mojeizolace?s=pr_moje-izolace_izolace__.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno