Služba dovážky BB Boxu kurýrem nyní úspěšně funguje v Praze, Brně a Plzni, na všech ostatních pobočkách Bageterie Boulevard si zatím mohou zákazníci objednávku vyzvednout přímo osobně. Postupně bude rozvoz zaveden pro veškeré pobočky Bageterie Boulevard. Takto připravené občerstvení je vhodné zejména při konferencích, team-buildingových akcích či poradách, kde je potřeba dodat rychle a čerstvé občerstvení. Rozhodně se tedy neztratí ani na party nebo soukromém pikniku. V případě firem je zavedený věrnostní program, kdy jsou zákazníkovi s každým objednaným boxem připisovány kredity přímo na portálu Slevomat – ty je pak možné využít na nákup jakéhokoli nabízeného produktu z databáze serveru, např. wellness pobytu.

„Koncept BB Boxů má obrovský potenciál, za prvních 6 měsíců letošního roku vzrostl počet objednávek až dvojnásobně. Klienti si mohou vybírat mezi tradičními bagetovými boxy, v nabídce však máme také sweet box složený celkem ze tří druhů muffinů. Dodáváme i ledový čaj nebo pomerančový fresh,“ uvádí Jan Petr z Bageterie Boulevrad. V případě doručení kurýrem postačí objednat si jídlo minimálně dvě hodiny předem nikoli až celých 24 hodin předem, jak bývá u těchto služeb obvyklé. Hodina je nutná na přípravu v restauraci a hodina je vyhrazená na doručení.

Bageterie Boulevard aktuálně myslí také na životní prostředí, krabičky BB Boxů jsou vyrobeny z recyklovaného papíru a celá nabídka má jednotnou vizuální stylizaci řetězce. Cena za jeden box s 16 kusy bagetek je 349 Kč, při vyšším odběru se cena pro odběratele na celý následující měsíc o něco sníží na hodnotu 319 Kč. Firmy mohou platit také formou vystavené faktury. Více informací o nové službě naleznete nainternetových stránkách www.bbbox.cz.

Kontakt pro média:

Ivana Jenerálová,

email: jeneralova@tristarpromotion.cz,

tel.: +420 777 563 943

Více o společnosti Bageterie Boulevard

Bageterie Boulevard je současně moderním, dynamicky se rozvíjejícím českým koncepem restaurací rychlého občerstvení. Vlastní i franšízové pobočky, které má po celém trhu České republiky i v zahraničí. Křupavé bagety naplněné originálními a především kvalitními a čerstvými surovinami jsou vždy upečené a připravené na místě, na přání zákazníka. Absolutní prioritu dává Bageterie Boulevard právě maximální čerstvosti a kvalitě výrobků, reaguje také na světové trendy zdravého stravování. Je to restaurace pro zaneprázdněného městského člověka, který přestože pospíchá, nehodlá dělat žádné kompromisy a chce jíst kvalitně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno