Atmosféra podhorského městečka je neopakovatelná. Procházka od jedné památky ke druhé (začít můžete u unikátní nákladní lanovky a skončit třeba u hotelu Pošta) je proložena dobrým jídlem a výhledy do horské přírody. Večery se ale přece jen tráví nejlépe u praskajícího ohně se sklenkou vína v ruce a s lidmi, které máte nejraději.

Obyčejný hotel nebo penzion vám takové soukromí nenabídne ani zdaleka. Bydlení u soukromníků je zase v této oblasti téměř nemyslitelné, pokud nemáte opravdu chlupaté známosti. Ale nezoufejte. V Černém Dole najdete ubytování, které splní i vaše nejnáročnější požadavky a představy.

 20163162_large

Moderní ubytování s nostalgickým nádechem

Chalupa Brusírna je v rodině půvabných roubenek v okolí Černého Dolu nejmladším benjamínkem. Historické vzory ponechala stranou a vsadila raději na moderní styl s čistými liniemi s velkými prosklenými okny, které klasické roubenky nemívají. Nabízí ničím nerušený výhled do korun stromů i do dalekého okolí.

A její vybavení nadchne každého milovníka moderního bydlení, který se přiklání k přírodnímu stylu. Z elegantní volně stojící vany se můžete dívat přímo do svěží zeleně venku. Vyhřívat se dá u kamen stejně jako v luxusní sauně, po které se navíc můžete zchladit ve venkovním koupacím sudu. A atmosféru nezapomenutelných letních večerů určitě podpoří vlastní gril a především soukromý bohatě zásobený vinný sklípek.

Zahrada je obložena přírodním kamenem a do náruče přírody vás vtáhne šumící horský potůček. Chalupa Brusírna poskytuje jedinečné ubytování po celý rok. K dispozici jsou 2 čtyřlůžkové apartmány a 2 dvoulůžkové pokoje, takže s sebou na dovolenou můžete klidně vzít celou rodinu nebo své nejbližší přátele. Koneckonců společná dovolená s sebou obvykle přináší ty nejkrásnější zážitky. Proč jí tedy nedat šanci?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno