Vyhněte se tržnicím

Především se vyhněte nákupu levných podprsenek pochybné kvality z obyčejných tržnic. Rozhodně tím neušetříte. Za podprsenku sice utratíte pouze dvě až tři stovky, ale za pár týdnů je zralá maximálně na vyhození. Podprsenky a kalhotky z kvalitních materiálů vydrží při správné péči mnohem déle. Navíc díky široké škále přizpůsobivých střihů sednou každé postavě i velikosti poprsí. A dobře padnoucí podprsenka předchází bolesti zad, migrénám ale i pálení žáhy.

Kvalitní podprsenky pro dívky i bohatě obdařené dámy koupíte v e-shopu Rajpradla.cz. Kolekce spodního prádla pro muže i ženy jsou neustále obměňovány a doplňovány o nové modely a vzory. Nabídka tak snadno předčí svou bohatostí většinu kamenných obchodů. A díky pečlivě popsaným mírám i tabulkám velikostí snadno najdete prádlo, které sedne právě vám.

 Výstřižek

Podprsenkové chyby, děláte je i vy?

Podprsenky je třeba odlišovat podle toho, k jakému účelu je používáte. Ženy nejčastěji nakupují podprsenky jednoduchých barev a střihů určených pro denní nošení. Taková podprsenka by se měla prát ručně nebo na šetrný program jednou za 4-5 dní. Jen tak zůstane zachována její elasticita a perfektní vzhled.

V případě erotické podprsenky, kterou vám koupil partner a kterou oblékáte jen večer do postele nemusí být praní tak časté. Jestliže jste si rafinovanost krajek a průstřihů oblíbila i na běžné nošení, perte ji častěji. Na podprsenky s obsahem lycry nepoužívejte aviváž, způsobuje její šednutí.

Podprsenky zásadně věšte vždy za střed mezi košíčky a do šuplíku je ukládejte pěkně rovně za sebou. Nikdy neprolamujte jeden košíček do druhého, abyste ušetřili místo. Správně udržovaná podprsenka s vámi vydrží po mnoho let, uvedené rady proto určitě nepodceňujte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno