Tipy pro svůdně černé obočí

Pokud jste i vy zatoužila po změně a chcete své hnědé vlasy proměnit třeba v černé, pamatujte na to, aby i vaše obočí získalo ten správný nový odstín. Na trhu je dnes celá řada kvalitních přípravků, díky kterým bude vaše nově obarvené obočí vypadat skvěle a přirozeně. Vyzkoušet můžete například černou barvu na obočí Refectocil, oblíbenou mezi profesionály i laickou veřejností. Před aplikací barvy myslete na to, aby bylo vaše obočí zbaveno mastných krémů, jinak by na něj barva špatně přilnula. Pak stačí barvu opatrně aplikovat na obočí a čekat tři minuty, než zaschne. Jedná se tedy o velice jednoduchou a rychlou aplikaci, která dodá vašemu obočí přirozeně sytou barvu. Nabarvení vydrží až po dobu šesti týdnů, což je pro domácí aplikaci opravdu skvělý výsledek. Refectocil je navíc první barva na řasy a obočí, která funguje na přírodní bázi. Nemusíte se ani bát deště nebo hodin strávených v bazénu – tato barva je totiž spolehlivě voděodolná.

 

Jak na výraznější řasy?

Obdobným způsobem si můžete nabarvit také řasy, což ocení především pravé blondýnky nebo zkrátka dívky, kterým nebylo dopřáno mít tmavé a výrazné řasy. V tomto případě můžete barvu nechat působit o něco déle, a to v závislosti na požadované sytosti odstínu. Pokud jde o barvení řas, ideální bude, když se svěříte do rukou druhé laické osoby nebo profesionála. Oči jsou přece jen velmi citlivé a měly by po celou dobu aplikace i následného očištění přebytečné barvy zůstat zavřené.

 

Přirozeně hnědé řasy i obočí

Pokud jsou vaše řasy a obočí hodně světlé barvy a stala se z vás rázem čerstvá hnědovláska, použijte barvu na řasy a obočí Refectocil v hnědém odstínu. A pamatujte na to, že i tvar vašeho obočí je důležitý pro rozjasnění vašeho přirozeného vzhledu. A až se o svůj vzhled důkladně postaráte, uvidíte, že nikdo nepozná, že nejste pravou blondýnkou, zrzkou nebo černovláskou. Budete zkrátka dokonalé a dokonale vychytralé.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno