Pohovka slouží pro odpočinek

Starodávným slovem gauč se za První republiky výhradně pohovka. A dávalo to smysl. Kořen slova totiž leží ve francouzském coucher, které odkazuje na spánek. Klasická pohovka nemá opěradlo – to nahrazuje velké množství polštářů obvykle různých velikostí. Hodí se hlavně k podložení zad nebo pro příležitostný spánek. Návštěvy proto posezením na pohovce rozhodně neuctíte.

 

Sedačka je symbolem luxusu

To sedačka nebo sedací souprava je jiný level. Název pochází až a Arábie a mluví o suffah, což je dřevěná nebo kamenná lavička. Prioritou pohovky je proto rozhodně sezení. To ale neznamená, že se omezuje pouze na něj.

Moderní sedačky nabízejí často i plnohodnotnou spací plochu nebo úložný prostor a to bez jakýchkoli omezení po estetické stránce. Rozkládací sedačku od té statické na první pohled často nepoznáte, vypadá stejně luxusně i pohodlně a zastává i stejnou estetickou funkci. jen s příchodem noci se její vizáž na pár hodin změní k nepoznání. 

 

Kvalitní sedačky od českého výrobce

Základem dobré sedačky, která dlouho vydrží a nevadí jí ani častě změny poloh, je kvalitní konstrukce i potahový materiál. V e-shopu Nábytek Polodna najdete výhradně právě takové kousky. Stačí si jednoduše vybrat svůj oblíbený design nebo tvar. O barevné ladění se starat nemusíte, vybrat si můžete z mnoha barev i druhů potahových látek. Všechny výrobky pochází ze zlatých ručiček českých řemeslníků a není problém zakoupit také nábytek přímo na míru. Pokud chcete kvalitu za přijatelnou cenu, určitě vás dostupná nabídka více než uspokojí. Veškerý nábytek si navíc můžete po ČR a SR nechat doručit zcela zdarma.

2 KOMENTÁŘE

  1. Dobrý den, paní Nováková,
    u Nábytek-Elegance jsme se již kupovali sedací soupravu i obývací stěnu a žádný problém nenastal. Dovezli vše v pořádku tak jak měli, takže můžu doporučit. Koukal jsem na tu Vaši sedačku co jste vybrala http://www.nabytek-elegance.cz/rohova-sedaci-souprava-sunhouwer , a dával bych bacha jen na to pokud máte malé děti nebo nějaké zvířátko v domě aby ta bílá barva nebyla zašpiněná, jelikož na tom jde všechno vidět. Tak snad budete mít štastnou ruku při vybírání jak my a bude vám sloužit dobře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno