Již od malička mám strach z výšek, ale samozřejmě bydlím v nejvyšším patře činžovního domu s krásnou terasou a zimní zahradou. Proč? Protože je nejlepší! Na terase samozřejmě volný čas trávím, ale představa toho, že ve svém bytě umývám všechna ta oka, mě děsí. Kamarády s tím samozřejmě obtěžovat nechci, a tak vždy na pomoc povolám úklidovou firmu. Již jsem jich zkoušela několik, ale dlouhodobě spokojená jsem pouze s A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, fasád Ostrava.

Některé firmy, které jsem předtím vyzkoušela, nedorazily včas, některé dokonce vůbec. Jiné zase nebyly schopny a ochotny dodržovat daná pravidla o nekouření apod. Když jednáte s A SERVISEM, tak již s centrálou je komunikace naprosto bezproblémová. Zaměstnanci jsou ochotní, pracovití a pečliví.

U jiných firem se mi běžně stávalo, že okna byla velmi brzy po umytí opět znečištěná. Od pracovníků A SERVISU jsem se konečně dozvěděla proč. Leštidla, která některé firmy používají, totiž na sebe vážou nečistoty mnohem rychleji, a proto se musí čištění častěji opakovat.

Pracovníci A SERVISU okna nejprve umyjí a poté je vyleští. A to pouze suchým hadříkem a výsledek je mnohonásobně lepší. Okna se krásně lesknou a nejsou tak rychle špinavá. Tato firma nabízí i aplikaci nano impregnace, která když se nanese na okna, tak stačí na jejich údržbu pouhý tlak vody nebo déšť. Tu jsem si aplikovat nenechávala, ale protože nebydlím v tak prašném prostředí, ale možná to ještě do budoucna zvážím. Své fobie z výšek se asi nikdy nezbavím takže takové služby, které poskytuje A SERVIS, jsou pro mě nezbytnost. Tímto moc děkuji za její služby a doporučuji ji dál!

Odstranění fleků, skvrn a strojové čištění koberců. Tepování Ostrava

Nedávno jsme u nás v bytě slavila své padesáté narozeniny, takže se nás sešlo více než obvykle. A čím více bylo jídla a pití, tím jej skončilo více i na koberci, protože už mám dvě jednoroční vnoučata, která jsou neuhlídatelná, i když jsme jim prakticky pořád stáli za zadkem. Koberec po této oslavě utrpěl značná znečištění v podobě všelijakých fleků a bylo potřeba je nějak odstranit. Vybavila jsem se proto kýblem, houbičkou a všelijakými saponáty, ale špína z koberce pořád ne a ne dolů. Po promarněném odpoledni, které jsem strávila nad kobercem a dodávám, že bez výsledku, jsem se rozhodla, že se obrátím na nějakou úklidovou firmu.

Zeptala jsem se proto sestry, protože je podnikatelka a u nich ve firmě si koberce pravidelně nechávají čistit. Řekla mi, že se vždycky obrací na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců kartáčovým tepováním Ostrava, a že jsou s nimi velice spokojeni. Na nic jsem nečekala a kontaktovala je. Komunikace proběhla naprosto bez problémů a bez nějakých zmatků jsme se domluvili na termínu a kalkulaci.

13836694 - carpet pattern texture

Ve sjednaný den přišli pracovníci A SERVISU k nám domů a pustili se do čištění. Čištění koberců zahrnovalo použití metody strojového čistění, které funguje na jiném principu než čištění extraktorem a nezanechává tak na koberci žádné fleky, tedy alespoň na našem žádné nebyly. Naopak, koberce byly krásně čisté, provoněné a po flecích od oslavy nebylo ani památky. Pracovníci A SERVISU byli navíc moc milí a já jim, ať už z hlediska jejich vykonané práce nebo vystupování nemám co vytknout, proto jestli poptáváte čištění koberců, určitě se obraťte na lidi z A SERVISU.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno