Jsem majitelkou menší cestovní kanceláře a mám věčně problémy se špinavými podlahami. A to, když jsem kancelář zařizovala, uvažovala jsem i o kobercích, ale díky bohu, že jsem nakonec pořídila přírodní dlažbu, protože i ta je věčně špinavá od mých zaměstnanců a jejich klientů. Ale bylo potřeba ji kvalitně  vyčistit, protože chci našim klientům nabízet co nejkvalitnější servis a k tomu patří i hezké prostředí, kde ke schůzkám dochází.

V domě, kde sídlí i naše kancelář, sice máme úklidový servis, ale všechnu špínu nikdy úplně nevyčistili. Rozhodla jsem se vzít úklid do vlastních rukou a najmout nějakou úklidovou firmu. A vyhledala jsem společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění podlah Praha 9, která nabízí strojové čištění podlah v Praze, domluvila si s nimi schůzku u nás ve firmě, abychom se domluvili na čištění a aby si prohlédli kancelář a viděli, co požaduji.

Prohlédli si naše prostory a domluvili se s nimi na všech detailech. Neměli problém přijet ve večerních hodinách, až bude kancelář úplně zavřená, a nijak tak nenarušovali naši běžnou práci. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a výsledek jejich práce ještě více. Zaměstnanci z firmy A SERVIS předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy.

Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Ani mě nemuseli přemlouvat, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojená. Dále jsem nechala i podlahu navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili úplně všichni. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit.

Hloubková rotace, dezinfekce koberců a čalounění. Čištění Praha 9

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, dezinfekce koberců Praha 9, je profesionální úklidová společnost zabývající se úklidovými činnostmi a také čištěním koberců strojovou metodou. Mnoho metod, které vyzkoušeli, nebyly nikdy tak účinné a kvalitní jako metoda strojová, kterou provádí rotačním kotoučovým strojem. Jejich zaměstnanci jsou o této metodě důkladně proškoleni a provádí ji velmi precizním způsobem.

42816594 - closeup of blue carpet texture

Dávají si záležet na tom, aby uspokojili zákazníkovy požadavky a byl tak s výsledkem spokojen. Čištění koberců v Praze provádí firma flexibilně, to znamená, že je jen na zákazníkovi, kdy chce, aby jeho koberec vyčistili. Provozovny je důležité nijak neomezovat a nenarušovat frekvenci pracovní a otevírací doby. Pokud je tedy plocha pro čištění velmi velká, pracují i v jednotlivých skupinách tak, aby ráno mohl zákazník svoji provozovnu znovu otevřít.

Metoda strojového čištění koberců spočívá v tom, že používají dezinfekční a velmi účinnou chemii HDD Ultra 80, která na sebe naváže veškeré nečistoty ze struktury koberce. HDD Ultra 80 kartáčují 49 kilovým kotoučovým strojem, který má měkké štětiny a tak nenaruší vlákno koberce ani při větším drhnutí. Nečistoty jsou někdy zatvrdlé a tak koberec čistí důkladněji. Výkon rotačního kartáčového jedno kotoučového stroje je nenapodobitelný, žádný dnes prodávaný stroj nemá takový přítlak na čistící pad, který drhne koberec, velmi jemnými a dlouhými štětinami, které se dostanou na strukturu a základ koberce.

Každé vlákno a vlas koberce je opakovaně česán, stavěn nahoru, vlas je nejen česán, ale taky provzdušněn a chemickou reakcí dezinfikován a vyčištěn. V dnešním světě čistící techniky, nemá kotoučový stroj konkurenta. To je taky důvod, proč vyčištěné koberce touto metodou vypadají tak dobře a cela řada zákazníků konstatuje, že jejich koberce vypadají jako za mlada tak, jak je kdysi koupili. A to je pochvala. V posledním kroku po kartáčování odsají 3 motorovým vysoce výkonným vysavačem všechny nečistoty, dezinfikované alergeny, roztoče a zbytkovou vlhkost.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno