Nedávno se mi při přípravě večeře stala nemilá příhoda. V kuchyni pod jídelním stolem máme tmavě hnědý koberec. Ten den byla k večeři koprová omáčka. Manžel ji má rád. Máme to většinou tak načasované, že když přichází domů, tak já zrovna chystám jídlo na stůl. Máme také kocoura. Je to ale spíš manželův mazlíček. Pokaždé, když manžel přijde domů, tak ho musí kocour náležitě přivítat. To stejné udělal i ten večer. Byl se mnou v kuchyni, ale když uslyšel manžela odemykat dveře, tak za ním hned utíkal. Já zrovna nesla talíř s připravenou večeří na stůl. Vstoupila jsem kocourovi do cesty a výsledkem bylo to, že jsem spadla a talíř s koprovkou skončil na koberci.

Chvilku mi trvalo, než jsem se vzpamatovala. Kdybyste viděli tu spoušť na koberci, kterou udělala koprová omáčka! Manžel mi místo večeře pomáhal koberec vyčistit, ale nebylo to nic platné. Má totiž vysoký vlas, takže jsme z něj omáčku nemohli vůbec dostat. Volala jsem mamince a postěžovala jsem si, co se mi stalo. Kdysi totiž mluvila o nějaké firmě, která čistila koberce u ní doma. Mamka mi dala kontakt na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha 10. Do firmy jsem hned ráno zavolala a povyprávěla jim svůj příběh. Moc příjemná slečna mě vyslechla a já se dozvěděla, že vyčištění zatvrdlé skvrny od koprové omáčky není pro jejich pracovníky s účinnou chemií a kotoučovým strojem žádný problém. Nakonec jsme se mé nehodě zasmály.

V dohodnutý den pak přijeli pracovníci A SERVISU a opravdu měli během chvilky koberec nádherně vyčištěný. Vypadal jako nový. Chemie, kterou použili, nám krásně provoněla dům, vydezinfikovala koberec a dokonce jej zbavila i kočičích chlupů. Byla jsem nadšená. Teď už vím, co v případě další takové nehody dělat. Jednoznačně volat A SERVIS!

Výškové práce, mytí, čištění fasád a nano impregnace oken Praha 10

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken, čištění fasád Praha 10, nabízí mnoho divizí úklidových služeb, ke kterým patří i mytí oken, výloh a výškové práce Praha. Svým zákazníkům zajistí mytí a čištění oken, okenních rámů a parapetů, mytí výloh a jiných prosklených ploch na celém území České a Slovenské republiky, ale také v Německu i Rakousku. Za dlouhou řadu let, kdy se v úklidových službách pohybuje, již získala velkou řadu zkušeností. Jednou z nich je, že nepoužívá leštící přípravky, které okna mírně zalepí a tak se znovu na vyčištěné skleněné plochy váže prach a spady. K leštění používá v zásadě trik tzv. suchého leštění, kdy jsou skleněné plochy umyty saponátem a čistým rozmývákem, nechají se proschnout a přeleští se. To zaručí jejich dlouhotrvající lesk a čistotu.

V mnoha případech se okna nachází ve výškách a ve špatně dostupných místech. Své zaměstnance po domluvě se zákazníkem, vybaví vysokozdvižnou technikou, horolezeckou a speleologickou technikou. Zaměstnanci A SERVISU jsou důkladně proškoleni.

Ve výškách zajistí výškové mytí, odmašťování, nano impregnaci, čištění, odprašování fasád, střešních oken, prosklených průčelí, skleněných stropů, solárních panelů, skleněných fasád výškových budov, světelných reklam, log, skleněných výtahů, tubusů zdviží, celo plošných oken, skleníků, zimních zahrad, prosklených stropů, bannerů, reklam, reklamních cedulí a plachet, billboardů, plechových, hliníkových, ocelových, eloxovaných kazetových a sendvičových plášťů budov.

12075321 - washing windows, facades 2

Zákazníkům také nabízí novinku v podobě nano impregnace oken GLP Praha. Impregnace je hydrofobní nano technologie, která je samočisticí a vydrží až 5 let. Z prachu a vody utvoří kuličky, které se pomocí větru nebo samospádem ze skleněné plochy odvalí pryč. Městské agresivní spady, jarní pylové nečistoty a další organické nečistoty nemají šanci na skleněných plochách ulpět.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno