Chtěla bych se s vámi podělit o malé tajemství. Máme velký dům se zahradou a dvě děti. Manžel i já jsme dost pracovně vytížení. V každé volné chvíli se oba raději věnujeme dětem. Na úklid nám prostě nezbývá čas. Zároveň chci mít ale doma perfektně čisto, proto jsem si najala paní na úklid. Doporučila mi jí kamarádka. Která je s ní velmi spokojená.

I já jí nemám co vytknout. Vždycky mi poutírá prach, umyje podlahy, kuchyň, koupelnu a záchod, vysaje koberce a poumývá tak nějak všechno, co je zrovna potřeba. Už delší dobu jsem potřebovala umýt okna, ale paní jsem tím nechtěla zatěžovat. Oken máme dost a je to prostě práce na celý den.

Rozhodla jsem se tedy zavolat úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Praha 4, protože měla jednoznačně nejlepší ohlasy od spokojených zákazníků. Zaměstnanci firmy přijeli ve smluvený čas a pustili se do práce. Nejprve okna umyli napěněnou vodou se saponátem, která uvolnila veškerou špínu a poté okna vysušili gumovou stěrkou. Až byla okna perfektně suchá, rozleštili je suchou bavlněnou plenou. Okna se nádherně leskla.

Od té doby se už umýváním oken nezdržuji. Když je potřebuji umýt, volám vždy A SERVIS a místo toho jdu třeba na procházku s dětmi. Je to skvělé, přijdete do krásně uklizeného domu, postaráte se o děti a přitom vám zbude i trochu času na sebe. Okolí nechápe, jak to všechno zvládám a já se jen tiše směji. Tak to je můj tajný recept, jak být perfektní ženou, matkou a hospodyňkou a přitom se nezbláznit. Že bych si pořídila i kuchařku?

Hloubkové čištění koberců, likvidace alergenů, roztočů. Dezinfekční tepování Praha 4

Bydlím jako studentka v Brně, a protože mi bylo smutno po nějakém domácím mazlíčkovi, pořídila jsem si králíčka. Říkala jsem si, že to bude ideální zvířátko. Není moc náročné, ale pomazlíte se ním víc než s rybičkami. A tak jsem si mazlíčka koupila od chovatelky, takže jsem měla jistotu, že je zdravý a v pořádku. Zvykli jsme si na sebe a nakonec se mnou sdílel pokoj jako kočka, ani nespával v kleci a chodil čůrat na píseček.

58908923 - carpet texture

Jeden den jsem ovšem zpozorovala, že něco není tak úplně v pořádku, začaly se mu dělat lysinky na kůži. Od lékaře jsem se dozvěděla, že je to svrab, a že to chytil zřejmě ze sena. No, dokážete si představit, jak to bylo nepříjemné. Začali jsme ho ihned léčit, ale musela jsem vše, s čím přišel do kontaktu, vyhodit. Nejhorší bylo, že se pohyboval po pokoji, kde mám koberec! Při té představě, co v něm všechno asi je, jsem se musela stále škrábat. Králíček šel do karantény a koberec jsem musela nechat vyčistit.

Hledala jsem firmu, která používá nějakou dezinfekční chemii, která odstraní roztoče a případné další „mršky“ v koberci. Našla jsem na internetu firmu A SERVIS LIPKA s.r.o., dezinfekce alergenů, roztočů, čištění koberců Praha 4, která pracuje s chemií Bosch RTS, která dezinfekční je. Firma navíc využívá hloubkovou, strojovou metodu čištění koberců, Brno. Takže to byla jasná volba. Pánové přijeli a koberec vyčistili chemií a kotoučovým strojem, tím vznikla pěna, kterou vysáli turbo vysavačem a bylo hotovo! Koberec prokoukl a byl navíc téměř suchý. Jestli v něm zbyla nějaká zvířátka, to nevím, ale věřila jsem, že ne.

Bylo vidět, že pánové odvedli skvělou práci. Firmu A SERVIS rozhodně doporučuji, i když nebudete potřebovat zničit zvířátka z koberce. Koberec byl krásně měkký a celý byt provoněný čistotou. A to za to stálo!

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno