Ne každé z nás příroda do vínku nadělila dlouhou a hustou hřívu. Patříte mezi ty ženy, které touží po dlouhých a hustých vlasech? Chcete změnu a vytvořit si nový look? Zajímejte se o metodu prodloužení vlasů clip in. Prozradíme, jak funguje…

 

Krásné vlasy snadno během chvilky

Možná i vy máte metodu prodlužování vlasů spojenu s vysokou cenou. Nejste daleko od pravdy, protože v některých případech je tomu skutečně tak. Prodloužení vlasů keratinem nebo kroužkovou metodou vás v salonu může přijít i na několik tisíc korun, což si může dovolit jen málokdo. Nemusíte ale smutnit, protože je tu i metoda clip in. Její velkou výhodou je rychlost ve spojení s nízkou cenou.

 

Co jsou clip in vlasy?

Jedná se o metodu, při které se vlasy prodlužují pomocí sponek, které jsou umístěny na pásce tak, aby byl pokryt celý prostor s vlasy. Díky jednoduchému systému si vlasy prodloužíte doma, a to kdykoliv budete chtít. Stačí si spony nasadit, zkontrolovat, zda pevně drží a vaše vlasy budou mít požadovanou délku i hustotu během chvíle. Nespornou výhodou, kterou clip in vlasy mají, je šetrnost. Vaše vlasy při této metodě nijak netrpí.

4

Vypadají přirozeně

Clip in vlasy jsou přírodní a je možné vybírat z mnoha odstínů černých, hnědých i blond vlasů. Díky tomu nikdo nepozná, že se jedná o vlasy doplněné. Bohatý výběr vlasů dává i prostor pro kreativitu. Vyberte si pramínky v odlišné barvě a rázem získáte melíry apod. Protože se jedná o přírodní vlasy, je možné je i fénovat, upravovat pomocí tužidla, mýt šamponem apod.

 

Kde sehnat?

Pestrou nabídku s clip in vlasy levně najdete na Tvojevlasy.cz. Nabízí zde vlasy v délkách

38 cm, 51 cm, 61 cm, nechybí ani luxusní sady s délkou 66 cm s gramáží 160 g. Pokud zaplatíte předem, nebudete muset platit poštovné a jistě potěší, že ke každé objednávce dostanete dárek zdarma. Čeká vás i sleva 10 % – tu získá každý facebook fanoušek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno