Podzimní a zimní chladné počastí dává právě vlasům pěkně zabrat. Zatímco například ruce, nehty i celou pokožku těla chráníme teplým oblečením, vlasy jsou nepříznivým vlivům zimy vystaveny de facto permanentně. I vy byste se měla naučit, jak o vlasy právě v tomto období řádně pečovat. Máme pro vás hned několik užitečných rad.

 

Pomůže správně vybraná kosmetika

Jestliže vám záleží na kvalitě vlasů, potom dobře víte, že je třeba vybrat ideální vlasovou kosmetiku. Ta musí odpovídat typu vlasů a právě i ročnímu období. V létě je vhodné používat kosmetiku s UV ochranou, nyní v zimě je třeba dbát na regenerační, ochranné a posilující složky. Celou paletu velmi kvalitních přípravků pro péči o vlasy aktuálně nabízí značka Prosalon. Produkty od Prosalon jsou oblíbené i u profesionálních kadeřníků.

Vaše péče o vlasy by měla začít u používání šamponu. Jste-li majitelkou dlouhých vlasů, nezapomínejte ani na kondicionér. I vaším pomocníkem se může stát Regenerační sada šampon a kondicioner Prosalon 275+ 275ml. Oba pomáhají mírnit projevy poškozených a suchých vlasů. Ve složení se nachází výtažky z mořských řas, mučenky a sojového mléka pro efektivní hydrataci.

5078

V zimě si vlasy zaslouží i vyživují masku. Díky ní posílí a budou odolnější. Prosalon nabízí například Hydratační masku s vanilkou. Extrakt vanilky pomáhá udržovat ve vlasech vlhkost, díky tomu získají lesk a pevnost. Maska působí i jako významná ochrana vlasů – aktivní látky z jejího složení vytváření na vlasech film, který je nejen chrání, ale současně usnadňuje rozčesávání.

V sortimentu Prosalon najdete i aktivní sérum, které dokáže pomoci s problémem vypadávání vlasů.

Kosmetika nestačí!

Pamatujte, že sama kosmetika zmůže jen málo. Snažte se vlasy před zimou chránit, nevystavujte je mrazu, často je nefénujte ani nekulmujte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno