Originální a trochu netradiční vybavení interiéru je v posledních letech velmi žádané. Velká poptávka je zejména po originálním nábytku, který domácnostem dodá to pravé kouzlo. A přesně to dokáže splnit například nábytek z exotických destinací – koloniální nábytek. Jestli máte rádi výrazné barvy, ruční provedení a tu pravou exotiku, rozhodně byste se měli zaměřit na indický nábytek.

 

Nemusíte jezdit přímo do Indie

Je samozřejmé, že potřebnou eleganci a design jsou schopné do domácností dodat jen pravé kusy indického nábytku, nikoliv levné napodobeniny z místních truhláren. Ale ani za takovýmto nábytkem nemusíte jezdit skoro přes půl planety do Indie. I na našem trhu totiž existují prodejci, specializovaní na koloniální nábytek, který dováží přímo z daných destinací. Takovým prodejcem je například obchod AV Interiéry. Tato firma se specializuje na dovoz nábytku přímo z dílen v daných destinacích. Jednou z největších kategorií v nabídce je právě indický nábytek. My si nyní představíme jednu sérii indického nábytku, která je pro tuto destinaci charakteristická.

 

Představujeme sérii Rainbow

Jako typický příklad indického nábytku můžeme bezpochyby označit sérii Rainbow, z nabídky společnosti AV Interiéry. Jedná se o novinku v nabídce, a pokud jste milovníky rustikálního nábytku, tak by vaší pozornosti rozhodně neměla uniknout. Každý druh nábytku v této sérii je vyráběn ručně, přímo v indických dílnách z typických dřevin, jako je převážně palisandr a akátové dřevo. Typickým rysem série Rainbow je její barevné provedení s využitím výrazných barev. I jednotlivé kusy nábytku tak dokáží doslova rozsvítit interiér, dodat mu eleganci a vkus. Jestli máte rádi v interiéru zvláštní atmosféru a kouzlo, vyberte si z široké nabídky nábytku v sérii Rainbow.

Kompletní nabídku najdete na www.avinterieryshop.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno