Každá domácnost se snaží o to, aby podmínky v interiéru byly co možná nejlepší. A čistota co možná největší. A to se týká i čistoty podlahových krytin, protože ty zabírají největší plochu vybavení domácnosti. I přes pestrou a širokou nabídku jednotlivých druhů podlahových krytin, patří stále mezi nejoblíbenější koberce. Jejich čistota je velmi důležitá nejen z hlediska elegance, ale také z hlediska zdraví. V kobercích se totiž mohou usazovat pyly, nečistoty a roztoči. S kvalitním vysavačem dokážete dosahovat skvělých čistících výsledků a profesionálních výsledků dokáží dosahovat například vysavače s vodním filtrem.

Vitek vt1886 Exclusiv

Zapomeňte na obrovské rozměry vysavačů

Vysavače s vodním filtrem mají oproti ostatním nabízeným druhům vysavačů na trhu několik zásadních předností. Především se jedná o nadstandardní sací výkon, který byl až na úkor rozměrům vysavače, které byly opravdu velké. Do domácností se kvůli svým velkým rozměrům příliš nehodily. Velký zlom v této oblasti však nabízí společnost Spotřebiče Vitek. Vysavače s vodním filtrem jsou jednou z hlavních kategorií této společnosti a vynikají především zachováním vysokého sacího výkonu, ale zároveň také malými rozměry. Při vysávání totiž využívají patentovaný systém vodní filtrace. Sací výkon u jednotlivých modelů je až 400W s příkonem 1800W.

 vt1834gd

Sedmistupňová filtrace zajistí čistší vzduch

Vysávání podlahových krytin také v domácnostech výrazným způsobem ovlivňuje kvalitu ovzduší v interiéru. Klasické vysavače vypustí zpět do interiéru velké množství prachu, který se znovu víří. Zejména pro domácnosti s alergií na prachové částice to může být nepříjemné. Vysavače Vitek díky vodní filtraci nepropouští do ovzduší zpětně žádný prach. Vše se totiž zachytí v účinné sedmistupňové filtraci. Vzduch i podlaha jsou po vysávání maximálně čisté.

vt1832

Detailní informace najdete přímo na www.spotrebice-vitek.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno