Vždycky jsem si přála mít svůj vlastní obchod, až se mi jednou ten sen splnil. Byla jsem úplně štěstím bez sebe a nemohla jsem tomu uvěřit. Chtěla jsem, aby se lidi v obchodě cítili dobře, tak jsem se jej snažila zařídit tak, aby na ně působil dobrým dojmem. A myslím, že si nemůžu stěžovat na nedostatek zákazníků.

Právě jednou z příjemných věcí je i koberec, který je natažený po celé ploše země obchodu, ovšem tím neustálým náporem zákazníků dostává pěkně zabrat. Ale to nevadí, hlavně když si někdo chodí kupovat věci ke mně do obchodu. Abych ale nepřišla o zákazníky, díky špinavému a nepříjemně zapáchajícímu koberci, tak jej musím dát čas od času vyčistit.

Bohužel při poslední volbě firmy na extrakční čištění koberců to nebylo správné rozhodnutí. Tehdy jsem nevěděla, že to může tak špatně dopadnout. Nechala jsem se zlákat hlavně cenou, jelikož to bylo opravdu za pakatel. Teď už jsem ale chytřejší, takže si už nenechám čistit koberec extraktorem.

Začala jsem tedy znovu hledat na internetu firmu na čištění koberců v Brně, ale takovou co nenabízí extrakční metodu. Nestačila jsem se divit, kolik firem v Brně nabízí čištění koberců extrakční a parní metodou. Byla jsem ráda, že jsem našla možnost čištění koberců strojovou metodou, která mě zaujala. Rozhodla jsem se tedy pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která strojovou metodu čištění právě nabízí.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín čištění na víkend. Za provozu to jaksi moc nejde, takže jsem byla ráda, že mi vyhověli s termínem na víkend. Dostavili se pracovníci firmy a vysvětlili mi, jak to bude probíhat.

Nejdříve ze všeho aplikovali chemii na koberec, kterou museli nechat nějakou dobu působit. Byla jsem příjemně překvapena, že působí i dezinfekčně a váže na sebou veškerou nečistotu, bakterie, roztoče a alergeny. No prostě, bomba.

Po uplynutí doby působení chemie začali kartáčovat koberec velkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, kterým jsou schopni vykartáčovat i koberec s vysokým vlasem. Přejížděli jím po celé ploše koberce, místo od místa. Za nimi vznikala pěna s navázanou špínou a vším ostatním. Po ošetření koberce kotoučovým strojem pustili vysoce účinný turbo vysavač, kterým odsávali všechnu pěnu z koberce.

Po dokončení vysávání koberce vysavačem, byl koberec na omak téměř suchý, což mě opravdu příjemně překvapilo. To víte, po zkušenostech s extraktorem, kdy je koberec mokrý, to byl pro mě prostě menší šok v dobrém smyslu slova.

Vlasy se na koberci krásně napřímily, barvy opět ožily a krásně to všude vonělo. Se strojovou metodou čištění koberců jsem opravdu nadmíru spokojená a už ani jinou metodu využívat nebudu. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za jejich skvěle odvedenou práci a jejich služby určitě ráda doporučím dál.

Impregnace, krystalizace, mytí, voskování, čištění podlah Brno

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí po stavební úklidy a hloubkové strojové čištění podlah a voskování podlah, neboli fluataci, která je realizována průmyslovým polymerem. K čištění používají několik druhů zásaditých chemií. Vždy začínají čištění tou nejslabší, jelikož někdy není třeba okamžitě nanášet agresivnější chemii.

02 Podlahy 65

Vše následně vykartáčují kotoučovým strojem, který je důležitý k vyčištění nečistot ze struktury podlahy. Po vydrhnutí podlahy vše následně odsají vysoce výkonným vysavačem, aby ale chemii deaktivovali, použijí ještě čistou vodu a znovu vše vysají. K čištění podlah, které mají na sobě vápenaté a cementové závoje, používají kyselý chemický prostředek.

Doporučují všem zákazníkům firmy, aby nechali podlahu zakonzervovat pomocí fluatace – průmyslového polymeru, neboli podlahy navoskovat. Takto zajistí, že nedojde hlubšímu znečištění podlahy.

Používají matný nebo pololesklý vosk. Polymer, který používá naše společnost je výhodný v tom, že na podlahách nejsou tolik viditelné stopy a tím se podlahy daleko lépe udržují. Také je mírně protiskluzový a prodlouží životnost podlahy. Životnost průmyslového polymeru je bezmála 1 rok a po roce polymery, vosky odstraníme a aplikujeme znovu nový.

A SERVIS strojní čištění podlah Brno, Vám zajistí impregnaci, krystalizaci, voskování, odprašování, odmašťování, mytí, čištění betonových, litých, epoxidových, elektrostatických, stěrkových, drátko betonových, průmyslových, plovoucích, dřevěných, esd stěrek, PVC, vinylových podlah, marmolea, linolea, reliéfní dlažby, zámkové dlažby, přírodních kamenných podlah, mramorů, pískovcových podlah a teraca.

Provádíme čištění podlah v průmyslu, v kuchyních, hotelech, restauracích, školách, úřadech, firmách, nemocnicích, v chemickém a potravinářském průmyslu, ve skladech, halách, v obchodních, v logistických a průmyslových centrech, výrobnách, obchodech a provozovnách Brno.

Proti plísňový a proti grafitový nátěr Brno

Profesionální odstranění graffiti a aplikace antigraffiti ochrany realizuje firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Aplikace antigraffiti ochrany nám zajistí kvalitní ochranu fasád a stěn před možným poničením vandaly a před znečištěním, které je způsobeno deštěm, prachem, atd.

Aplikace antigraffiti ochrany spočívá v několika vrstvách, dle struktury povrchu. Antigraffiti nátěr nanáší ve 2 – 3 vrstvách na hladké povrchy a antigraffiti nástřik nanáší na strukturované a porézní povrchy v 4 – 6 vrstvách. Na marmolitové fasády je to zpravidla 7 vrstev antigraffiti nástřiku. Antigraffiti ochranou zajistí to, že při poškození fasády odstraní graffiti se 100% úspěšností.

Z důsledků poničení fasád, kde není AGO, je třeba v prvních krocích odstranit graffiti na nejvyšší možnou míru a to jeho zeslabením. Po té, namíchaným odstínem, v kterém je fasáda, zatírají poškozené místo tak, aby skryli co nejvíce poškozené místo.

Nachází-li se váš majetek v rizikových, která jsou například – ve velkých městech u parků, sportovišť, hospod, v temných uličkách, ale také u vlakových a autobusových zastávek MHD, tak doporučují neprodleně provést antigraffiti ochranu, kterou můžete předejít nepříjemným škodám. S antigraffiti ochranou zajistí ochranu majetku po dobu 4 – 6 let, kdy  vám také po tuto dobu zaručují velmi levné a servisní odstranění graffiti realizované firmou A SERVIS.

Využijte společnost A SERVIS v jiných úklidových činnostech a službách. Dnes žádanou službou je sanace, čištění, odstranění a likvidace biotického napadení fasád, mechem, řasou a plísní. Problém Vám profesionálně vyřeší odbornou dezinfekcí, čištěním a sanací napadené fasády. Na takto ošetřenou fasádu, zeď aplikují proti plísňový nátěr LSG Brno.

1 komentář

  1. Články o činnosti A Servis jsou opravdu úžasné, dozvím se vždy vše co potřebuji vědět a vím, že se na Vás můžu vždy obrátit. Děkuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno