Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. využíváme již několik let na mytí výloh a oken v naší firmě. Pracovníci této úklidové firmy jsou spolehliví a vždy domluvenou práci odvedou pečlivě a rychle. Jejich pracovníci jsou odborně zaškoleni a výsledkem jsou dokonale čisté okna a výlohy.

Na výlohy si necháváme aplikovat impregnační nátěr GLP, který usnadní celkovou údržbu výlohy. Skleněné výplně ošetřené touto impregnací se nemusí tak často umývat, všechen usazený prach a nečistoty z venkovní strany nám nyní spláchne jen déšť a nejsou ani na nich tolik vidět omakaná místa od prstů.

V našem podniku pracovníci této firmy prováděli mytí oken i po malířích a řemeslnících. I velmi znečištěné okna dokázali kvalitně umýt a ze skla odstranili nánosy od barvy a malty, aniž by skla poškrábali.

S předešlou firmou se nám stalo, že na sklech byly škrábance, jak neodborně odstraňovali kapky od malty a barvy. Neodborným postupem při úklidu po zednících natolik poškrábali skla výloh, že došlo k jejím nevratným poškozením a výlohy jsme museli nechat vyměnit.

2 GLP 28

Po této zkušenosti, jsme si nechali nanést na výlohy impregnační nátěr GLP, díky kterému se skla snadněji udržují a vydrží déle čistá. Impregnace – GLP /PRAHA má ochranný účinek proti vodě a špíně.

Zaměstnanci A SERVIS LIPKA impregnaci nanášejí na kvalitně umyté skla a precizně ji dlouho rozlešťují, aby se na povrchu skel stejnoměrně rozetřela nano vrstva, po které pak voda se špínou sjede a výlohy pak dlouhodobě vypadají jako čerstvě umyté. Tato impregnace výborně funguje a výlohy se ani tolik nešpiní.

Tuto impregnaci jsem si nechal aplikovat i na čelní sklo u auta a musím říct, že je to perfektní věc když prší, nemusím ani používat stěrače a voda se proudem vzduchu ze skla odvalí v kuličkách. Se společností A SERVIS Lipka jsme velmi spokojeni.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno