Jako vedoucí 2 prodejen na hlavním nádraží, ve které prodáváme čokolády, cukrovinky a podobně zboží vysoké kvality, bych se taky ráda vyjádřila ke zkušenosti s firmou A SERVIS ohledně mytí výloh. Spolupráci jsme navázali teprve nedávno, loňský rok 2015, a začalo to tak, že si jedna naše pracovnice všimla, že na vedlejší obchodě myje výlohy jeden mladý muž.

Přišla za mnou, pověděla mi o tom a řešili jsme, že by obě naše prodejny umýt skla po několika měsících taky potřebovaly. Dosavadní spolupráci jsme měli jen nárazově na zavolání s někým úplně jiným a nemůžeme říct, že jsme byli zcela spokojeni, především s ohledem na poměr kvalita/cena.

Domluvili jsme, za každý obchod se stanovila cena 350 Kč bez DPH a pán se dal do práce. Každý obchod poté dělal přibližně tři čtvrtě hodiny. Všimla jsem si, že k tomu ani moc pomůcek nemá, ani žádné „okeny“ či „pury“, přesto mu šla práce dobře a výsledek byl po umytí dosti patrný, oba obchody pak vypadaly rozhodně lépe.

Všimla jsem si, že po umytí vše ještě dolaďoval malým bavlněným hadříkem, aby byl výsledek co nejlepší. Samozřejmě když máte průhledně čistá skla, hned vypadá prodejna lépe i pro zákazníka. Placení jsme vyřešili už po umytí, trvala jsem na zaplacení hotově na příjmový pokladní doklad, který měl pán s sebou.

Za obě prodejny to tedy bylo dohromady 700 Kč bez daně, což aspoň podle mého je dobrá cena. Tak či tak, my jsme s výsledkem byli spokojeni a i když nepožadujeme od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. mytí pravidelně, telefon jsme si zapsali a určitě se hodláme zase kvůli mytí ozvat. S pozdravem Martina Machová.

Mytí výloh, čištění a impregnace fasád. Výškové mytí oken Praha

A SERVIS LIPKA, s.r.o. je společnost nabízející svým zákazníkům odborné služby v oblasti úklidu včetně mytí oken a výloh. Vše realizují za pomoci kvalitních pomůcek a profesionálně proškoleného týmu. K mytí oken a výloh používají metodu suchého leštění, kdy používají k leštění pouze 100% suchou bavlněnou plenu a žádná leštidla.

02 Okna 18

Veškerá leštidla způsobují na oknech dřívější znečištění v podobě zvýrazněných kruhů a tahů na skle. Z okenních rámů, parapetů odstraní nečistoty a zbaví okolí okna pavučin, včetně zatvrdlých nečistot – tmely a zbytky silikonů, které se utvořili po stavebních činnostech nebo jsou na oknech nepotřebné folie, reklamy, bannery.

Odstranění zatvrdlých nečistot provádí žiletkami, které mají 10 cm dlouhou plochu, tak nepoškodí povrch okna a nečistoty důkladně a bezpečně odstraní. Při mytí oken a výloh je důležité odstranit nečistoty ze skleněné plochy. To vše zjistí čistým rozmývákem a vodou a ve finální fázi setřou kvalitní gumovou stěrkou. K doleštění okna použijí 100% bavlněnou plenu.

Zakázky ve výškách zajišťujeme za využití horolezecké a speleologické techniky nebo hydraulického ramene a vysokozdvižné plošiny. S vysokozdvižnou technikou bezpečně pracují naši proškolení pracovníci dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Mytí oken a výloh nabízí jak jednorázově, tak i servisně v klasických intervalech – 1x za 30 dní a z vnitřní strany 1x za 90 dní.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno