Máte rádi hladce a jemně vyžehlené oblečení, jenže práce se žehličkou vás téměř dovádí k šílenství? Trápí vás malá žehlící plocha u klasických žehliček, takže u velkých druhů prádla strávíte i několik minut a pro dosáhnutí dokonalého výsledku se opravdu nadřete? Na žehlení nejsou určené jen žehličky. Využít můžete například i žehlící lisy.

 

Proč lisy a jaký zvolit?

Žehlící lisy mají podstatně větší žehlící plochu než běžné žehličky. Žehlení s jejich pomocí je mnohem pohodlnější a zároveň efektivnější. Cel plocha je vyžehlena rovnoměrně. Lisy mohou nabízet žehlení na sucho i s pomocí páry. Jen je zapotřebí vybrat správný druh. Mezi nejkvalitnější značky na našem trhu v této oblasti se řadí žehlící lisy Texi Apollo. Zejména pak žehlící lis Texi Apollo 68 a Texi Apollo 101 jsou velmi uznávané modely.

17204

Charakteristika žehlícího lisu Texi Apollo 101

Žehlící lis Texi Apollo 101 patří k tomu nejlepšímu, co na trhu s žehlícími lisy lze v současnosti najít. Jedná se o elektronicky řízený lis nejvyšší kvality s možnostmi žehlení na sucho i s pomocí páry. Žehlící plocha tohoto modelu je unikátních 101x30cm, což je 18x větší plocha než u klasických žehliček. Na rozdíl od válcových lisů je velmi bezpečný a nabízí přehledné a intuitivní ovládání. Výsledek bude vždy dokonalý, ať už budete žehlit záclony, ubrusy nebo dětské oblečení.

 

Nezapomeňte vybrat i stojan

Nezapomeňte také na výbavu, kterou budete k lisům potřebovat. Stejně tak, jako k žehličce potřebujete žehlící prkno, k žehlícím lisům jsou určeny stojany. Stojan Apollo AP 01 je základním modelem, který snadno a rychle připravíte k akci. Stojan Apollo AP 02 je robustnějším modelem s větší stabilitou a odolností proti převrácení i proti poškození.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno