V naší obci máme sportovní halu, má prosklená velká okna ve výšce a tak jsme si povolali na jejich mytí profesionální firmu, která se specializuje na mytí oken ve výšce. Vyhledali jsme si firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám do druhého dne vypracovala finanční návrh. Ceny měla přijatelné a navíc měla k dispozici vysokozdvižnou plošinu, ze které bylo nutné umýt okna ve výšce z venkovní části.

Tým profesionálních myčů přijel v přesně domluvený termín a velmi zručně si poradili s vyčištěním oken ve výšce. Na vnitřní okna měli speciální teleskopické tyče, kterými dosáhly bez problémů až na jejich nejvyšší místa a přesně, čistě provedl zásah. Okna byla perfektně umytá i s jejich rámy během krátké doby. Zaměstnanci této firmy mají skvělý přístup k práci a určitě ji využijeme i k příštímu mytí oken naši sportovní haly. Hlavně vše probíhalo bez zbytečných průtahů, přestávek a jiného zdržování. Práce čistě a přesně naplánovaná, pod odborným dohledem.

Již dnes víme na koho se můžeme jistě spolehnout a na koho se obrátit. Plánujeme též mytí oken u kanceláří a jim přilehlým prostorám u naší haly. Také přesně víme, kdo bude mít tuto zakázku na stole. Poznat spolehlivou firmu, která vše naplánuje a provede s bravurnosti sobě vlastní je jistě velké terno. A proto, proč jej nevyužít na sto procent. I někteří naši zaměstnanci uvažují, že si firmu A SERVIS pozvou do svých domácností.

Metoda nano impregnace, okna již neumývám

 Lavavetri

Služba mytí oken je nejčastěji poptávanou úklidovou činností. Někdo má okna těžko přístupná, nebo ve výškách a trpí závratěmi, nebo prostě tuto činnosti nemá rád a tak volí profesionální mytí firmou. Službu mytí oken zákazníci většinou poptávají na jaře a také před Velikonocemi a před vánočními svátky. Pro umývání oken a prosklených ploch je ale třeba, aby se venkovní teploty pohybovali nad nulou. Firma používá jednoduchý způsob mytí oken tj. stěrkovou metodu.

Nejprve okna důkladně umyjí napěněným rozmývákem a následně stáhnou gumovou stěrkou. Na závěr okna vyleští suchou bavlněnou plenou. Tato jednoduchá technika zaručí dlouho krásná a čistá okna. Zaměstnanci firmy nepoužívají žádné leštící přípravky ve spreji, nebo dokonce jar  na umývání. Tyto prostředky totiž časem přitahují prach, který více ulpívá na skleněných plochách. Řada lidí tuto skutečnost neví a okna tak musí umývat častěji.

Velkou výhodou, na venkovní těžko dostupné plochy, je nano technologický nástřik GLS, který zabrání špinění oken. GLS funguje na principu lotosového efektu, kdy se špína společně s vodou shlukuje do malých kuliček, které jsou vlivem gravitace či větrem odfouknuty pryč. Přestože je GLS nástřik dražší, vyplatí se především na větších a těžko přístupných plochách. Po dobu minimálně pěti let nemusíte venkovní okna vůbec umývat.

V případě zájmu o mytí oken nebo GLS nástřik kontaktujte firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., zkušení zaměstnanci Vám ochotně poradí. Seriózní úklidovou firmu už nemusíte hledat jako jehlu v kupce sena. A SERVIS má pobočky po celé České republice i na Slovensku.

15 KOMENTÁŘE

  1. Já teda se také neodvážím umývat okna ve 3 patře našeho domu, abych nezajištěná lezla ven, nebo se z okna nakláněla. S firmou A Servis jsou tyto problémy vyřešeny a upřímně řečeno jsem velmi ráda, že taková firma existuje. Nejde pouze o to, s jakým výsledkem mi můj byt předali, samozřejmě výsledek perfektní, ale jde i o to, s jakým přístupem práci vykonávali. Byli ochotní, milí, snažili se semnou dořešit nevhodné termíny, které jsem jim neustále kvůli práci odsouvala a i tak byl výsledek božský. Jsou to profesionálové, doporučuji!

  2. Mytí a čištění reklam a poutačů ve výšce Brno – Při mytí a čištění reklam a poutačů ve výšce Brno jsou využívány speciální techniky, jako jsou hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny či horolezecká a speleologická technika. Vysokozdvižné plošiny a hydraulické ramena volíme přednostněji oproti horolezecké technice. Hydraulická ramena a plošiny nám umožní bezproblémový přístup k různým reklamám a firemním poutačům Brno, které se vyskytují na špatně přístupném místě, a naše práce je provedena co nejkvalitněji. Divize našich firemních horolezců je velmi sehraný tým, který působí na území ČR, SR, Rakouska a Německa. Jsou to zdatní profesionálové, kteří především ovládají řemeslo mytí a čištění reklam a poutačů ve výšce Brno, čištění a mytí rozměrných prosklených ploch ve výšce Brno, čištění a mytí žaluzií ve výšce Brno, mytí a čištění slunolamů ve výšce Brno, mytí a čištění markýz ve výšce Brno, čištění a mytí reklam Brno, poutačů a pylonů ve výšce Brno. Všichni zaměstnanci A SERVIS LIPKA, s.r.o., kteří vykonávají mytí a čištění reklam a poutačů ve výšce Brno a ostatní výškové práce, mají platnou licenci na práce ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky. Dále jsou proškoleni dle nařízení vlády podle § 134a odst.2 a podle § 134 c odst.2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Výše jmenovaní zaměstnanci byli lektorem přezkoušeni a mají platné testy. Na případná rizika spojená s realizací zakázky je firma pojištěna až do výše 10.000.000,- Kč.

  3. Umývání oken ve výškách je pro mnoho lidí horor, ale i pro mě, takže se o nic takového nepokouším, ale vždy využiji služby profíků. Spolupracoval jsem pár let s jistou firmou, ale poslední dobou její služby nebyly dobře zajištěné, ani termíny nedodržovali, zaměstnanci začali být protivní, tak jsem si vyhledal novou firmu – A servis. Musím říct, že s nimi je to procházka růžovým sadem, protože až teď jsem poznal kvalitní zajištění služeb a vstřícné chování ke mně jako zákazníkovi. Rychle sjednaný termín, komunikace na úrovni, moderní pomůcky a kvalitně a rychle zajištěná práce za skvělou cenu!

  4. Jelikož se naše okna na budově nachází také ve výškách, chtěli jsme využít umytí oken a zároveň aplikaci nanoimpregnace GLS, kterou jako jedna z mála firem zajišťuje A SERVIS LIPKA, s.r.o. Pro práci ve výškách jsou proškoleni, takže jsme o bezpečnost pracovníků nemuseli mít strach a navíc s GLS nemusíme řešit dlouhodobě žádné umývání oken. Jsou velmi zdatní a ve výškách pracují s naprostou jistotou. Tato firma je dobrou volbou pro lidi, kteří nemají čas řešit úklidové práce. Jejich profesionalita je více než obdivuhodná!

  5. Servisní firma provádí mytí oken v Praze i po celé České republice pro celou řadu významných zákazníků. Na mytí a čištění oken se specializujeme již mnoho let. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. provádí mytí oken i ve výškách za využití horolezecké a speleologické techniky. Pro snadnější přístup k oknům a jiným proskleným plochám máme k dispozici také hydraulická ramena a vysokozdvižné plošiny. Tuto techniku volíme přednostněji a častěji oproti horolezecké a speleologické technice v případě, že to dovolí okolní podmínky. Za pomoci horolezecké techniky zajišťujeme mytí oken, pokud nelze provést mytí a čištění oken z hydraulického ramene nebo z vysokozdvižné plošiny. Pro uskutečnění mytí oken ve výškách máme odborně zaškolené pracovníky, kteří mají platnou licenci na práci ve výškách a také byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Výše jmenování zaměstnanci byli lektorem prozkoušeni a mají platné testy. Mytí oken provádíme jako nárazové zbavení oken nečistot nebo také pravidelně opakující se mytí a čištění oken a jiných prosklených ploch. Při mytí a čištění oken dokážeme bezproblémově odstranit jakékoliv množství folií, polepů a jiných reklamních výlepů z prosklených ploch. V tomto případě postupujeme tak, že nejprve strhneme fólie a odstraníme zbytek lepidla, které po stržení zůstanou na povrchu skleněných ploch. K tomuto účelu je použita korundová žiletka s rozměrem nejméně 10 cm. Jakmile jsou polepy a zbytky lepidel odstraněny je prosklená plocha důkladně vyčištěna a na sucho vyleštěna bavlněnou plínou. Řada zákazníků využívá naší úklidové firmy například na denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, kanceláří, firem, úklid po malířích a řemeslnících.

  6. Překvapilo mě, že výškaři z A SERVISU, nám navrhli řešení ošetřit náš skleněný plášť nano impregnací. Říkal jsem jim, že přijdou o kšeft? A navíc je to drahé. Odpověděli mi, že stejně nestíhají /ti si věří/, a za nano jim to vyjde podobně jako za 6 let mytí a já, že nakonec ušetřím.
    Zkusili jsme a testovali 1 rok vzorek – pár tabulí na recepci a mě se to moc líbilo. Vzal jsem do ruky ostrou tužku a začal počítat. A skutečné jsem došel k faktu 23 % úspory, navíc nic se nemusí zařizovat, odpadne starost ze servisem. I když od Lipky nikdy žádný problém ani s komunikaci nebyl. Tak jsme do toho šli. Nano impregnace je tu 4 rokem a jsem spokojen.
    Ještě to bude fungovat na 100 % cca 1-2 rok, potom se uvidí. V nákladech jsem stejně počítal 5 let. Za mě dobrý.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno