Nenechte se tlačit ke zdi rozbujelou administrativou na našich úřadech a nechte všechny důležité kroky na skutečných odbornících. Proč studovat složité a obsáhlé zákony, směrnice a nařízení, když je využijete pouze jedenkrát v životě?

Svěřte vše na slovo vzatým profesionálům a ušetřete svůj čas i nervy nutné pro komunikaci s úřady. Založení ale i prodej Ready made společností tak může být stejně snadné, jak zvolit levné tonery z pestré nabídky specializovaného obchodu.

 

Zbytečné papírování jako brzda obchodního rozvoje

Zajistit založení společnosti odpovídající všem vašim požadavkům, ideálně registrované jako plátce DPH, může být v ČR i na Slovensku otázkou skutečně mnoha a mnoha dní. Jen sepsání všech potřebných podkladů, cílů a zaměření tak, aby vyhovovaly náročným úřednickým očím, je práce na několik večerů.

 

Svou vlastní společnost můžete mít už za několik hodin

Právě proto existují společnosti, které se za vás postarají i nákup i prodej firmy na podnikání se všemi potřebnými zárukami. Obtížnou legislativu i kontakty na úřady mají v malíčku. Můžete tak bez obav koupit společnost s pestrou obchodní historií, která vám okamžitě umožní výhodné uplatnění odpočtů DPH v celé šíři. Nemusíte čekat rok nebo i více, než vám z úřadu přijde souhlasné stanovisko – díky odborníkům na obchodní právo se vše obejde bez dlouhých čekacích lhůt a neefektivně vynaloženého času.

 

Získejte dostatek času na svou vlastní firmu

A vy se tak můžete věnovat mnohem méně náročným činnostem – například snížením nákladů na své administrativní oddělení. Proč nakupovat drahé originální tonery od Samsungu nebo HP, když můžete vsadit na alternativní výrobce, jako jsou například tonery značky Brother? Poslouží vám stejně dobře a oproti originálnímu řešení můžou ušetřit až 50% nákladů. A to rozhodě stojí za zvážení.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno