Jakkoli se pánové tvorstva zdají někdy otravní či přímo nesnesitelní, faktem zůstává, že bez nich by nevznikla spousta opravdu krásných věcí. Teď nemáme na mysli nejrůznější vynálezy ze středověku, ale opravdu vtipné vychytávky, kterými zabodujete v práci i před návštěvami. A posloužit mohou koneckonců i jako pěkný dárek.

 

Vtipná trička do práce i pro domácí pohodu

Muži bývají tak nějak spontánnější, vysmátější a odvázanější, a vůbec k tomu nepotřebují obligátní půllitřík. Asi vás nepřekvapí, že první trička s potiskem se objevila v armádě, odkud se velmi rychle rozšířila do celého světa. Vtipná trička ale také pánské mikiny s potiskem se inspirují známými příslovími, televizní tvorbou, koníčky a mnoha dalšími tématickými okruhy. Vždycky tak můžete vybrat takové, které přesně vystihne situaci, do níž ho chcete vynést.

 

Jedinečné ponožky z vás udělají rebelku

Ponožky do sandálů nebo ty bílé krajkové vykukující z jinak luxusních lodiček se v posledních letech na módní mola vrací. Vtipné pánské ponožky však dávají celé koncepci docela nový šmrnc.  Původně vznikly jako taková malá rebelie k pánským oblekům, kdy z uhlazených polobotek najednou pokukoval Sponge Bob nebo vtipný půllitr, ale stejnou službu mohou udělat i vám. A je jen na vás, jestli je barevně sladíte se svým aktuálním outfitem nebo vsadíte na kontrast!

 

Pomocník pro osamělé chvilky

Čas od času přijdou okamžiky, kdy nám teplá hřejivá náruč muže prostě chybí. K vývoji opravdového anatomicky přesného robota je to ještě daleko, naštěstí vám stejně dobře poslouží i bravurní nafukovací chlap. A to nejenom v posteli , ale třeba jako vítaný společník u večeře s kamarádkou, která do vás neustále rýpe ohledně vašeho single života. Stačí v sobě najít trochu vtipu, odvázat se vyhrabat v šatní skříní nějaké slušivé oblečení po tatínkovi.

Vyzkoušejte to a uvidíte, jak skvělé to je. S našimi tipy zkrátka nikdy ale opravdu nikdy nebudete OUT. Tak proč to nevyzkoušet?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno