Říká se, že příležitostí k seznámení není nikdy dost. Nicméně lovit v pracovních vodách nebo fušovat do společenského okruhu svých přátel nemusí být vždycky ten nejlepší nápad. Tak proč protentokrát nevsadit na docela jinou vlnu?

Možná nám to nebudete věřit, ale ty nejlepší šance na seznámení často přicházejí na dovolené. Ve chvíli, kdy je vaše mysl oproštěna od všech starostí a povinností se nová přátelství a známosti navazují zdaleka nejlépe. Známe ty nejbáječnější destinace pro ty skutečně nezapomenutelné chvíle. Takže vytáhněte z šuplíku zaprášené cestovní pasy a hurá na objednání výhodných letenek!

 

Nový vztah si přivezete ze země faraonů

Do náruče zlatavých písečných dun a nevšedních zážitků mezi četnými historickými památkami se vrhají především lidé, kteří neradi celou dovolenou tráví takříkajíc na kanapi a nebojí se překročit hranice své komfortní zóny. Pokud tento popis na vás přesně sedí, máte velkou šanci, že právě na  exotické dovolené v Egyptě potkáte někoho stejně smýšlejícího,  nímž si budete skutečně rozumět..

Nebojte se to otestovat přímo na místě a zajít si společně do některé z místních restaurací. Krok do neznáma ukrytého v exotickém jídelníčku je dobrou první zkouškou pro jakýkoliv vztah.

 

Mezi palmami a sladkými cukrovinkami se seznámení realizuje nejlépe

Dáváte přednost osvěžujícím mořským vlnám a delikátním lahůdkám na každém rohu? Pak si svůj pobyt v dovolenkovém ráji Turecko zaručeně užijete. Díky přímořským větrům je tu i v létě velmi příjemné klima a na mnoha místech se už domluvíte skoro česky – tak oblíbená tato destinace v tuzemsku je. Šance na seznámení s někým z ČR je tak skutečně velká.

Osobně doporučujeme užít si společně nejlépe kurz potápění nebo jiného vodního sportu, který vám o vašem protějšku prozradí mnohem více, než ta nejpodrobnější debata nad sklenkou vína. Vyzkoušejte a uvidíte sami!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno