Intimita je nedílnou součástí zdravého vztahu, ale někdy – a týká se to především dlouhodobých partnerů – je těžké najít způsob, jak udržet v posteli onu pomyslnou jiskru. Přitom se nabízí tisíc a jeden způsob, jak proměnit rutinu v nevšední zážitek. Stačí se „toho“ nebát a skočit po hlavě do méně tradičních praktik. Mezi ty nejzajímavější patří výměna rolí. Červenáte se? Ale no tak – opravdu vás nikdy nenapadlo, že si nasadíte připínací penis a vyzkoušíte si, jak se u toho cítí ten váš?

Vykročte z komfortní zóny, zažijete dobrodružství

Výměna rolí sice v českých ložnicích není úplně standardní, ale rozhodně ji nelze řadit mezi extrémy. Právě naopak – tato dynamická změna umožňuje partnerům vystoupit ze své komfortní zóny, dát průchod novým fantaziím a prožít sex z jiné perspektivy.

Nicméně než si nasadíte připínací penis neboli strap-on, měli byste si otevřeně a upřímně promluvit o tom, jak bude „milování naruby“ probíhat. Nebojte se vyslovit svá přání a fantazie, ale současně definujte pevné hranice. Podstatné je, abyste se oba cítili dobře a vzájemně se respektovali. Jakmile se vám podaří vytvořit bezpečné a důvěryhodné prostředí, jste jen krůček od naprosto netušeného zážitku.

Jak na to, aby to nebolelo?

Samozřejmě platí naprosto stejná pravidla, která dodržujete při běžném análním sexu. V rámci důkladné hygieny je vhodné, aby si partner před stykem vypláchl konečník. Před vniknutím je pak důležité postupovat zvolna a jemně – zásadní je, aby muž necítil bolest, ale naopak silné vzrušení. Takže než se vžijete do role dominy, nebojte se použít anální kolík či menší hračku. A také nezapomeňte průběžně lubrikovat.

No, a pokud chcete, aby byl partnerův prožitek ještě intenzivnější, nechte ho, aby současně masturboval pomocí umělé vagíny. Už se nemůžete dočkat, až výměnu vyzkoušíte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno