Pro milovníky výhodných nákupů máme skvělé zprávy! Aktuálně jsou k dispozici dva zajímavé poukazy, které umožní ušetřit při nakupování na oblíbených platformách Zalando a Erotic City.

Sleva 10 % na Zalando:

Zalando je jedním z největších online obchodů zaměřených na módu, obuv a doplňky. Na této platformě najdeme široký výběr oděvů, bot, doplňků a kosmetiky pro muže, ženy i děti. Zalando nabízí produkty od mnoha známých značek z různých cenových kategorií, ať už hledáme sportovní oblečení, elegantní večerní šaty, stylové tenisky nebo módní doplňky. Díky poukazům na Zalando slevy si můžeme pořídit své oblíbené kousky za zvýhodněné ceny a obohatit tak svou šatní skříň o trendy kousky nebo udělat radost někomu blízké. Poukazy mají neomezenou platnost, a tak se hodí i pro využití v budoucnu, ať už pro sebe, nebo jako dárek. Akce na poukaz však omezená je, trvá jen do 11.6., takže není čas váhat, aby sleva neutekla.

Sleva 5 % na poukazy Erotic City:

Erotic City je specializovaným online obchodem zaměřeným na erotické hračky, prádlo a pomůcky. Na této platformě najdeme široký výběr produktů pro intimní chvíle a jejich zpestření, teď navíc výhodněji. S 5% slevou můžeme zakoupit Erotic City poukaz a ten následně uplatnit na nákup erotického zboží. Využít ho můžeme také jako dárek, třeba když si nejsme úplně jisti, co ze širokého sortimentu by si náš partner nebo partnerka přáli.

Oba obchody, Zalando i Erotic City, přinášejí svým zákazníkům široký výběr a kvalitní produkty ve svých specializovaných oblastech. Slevové poukazy jsou skvělou příležitostí, jak ušetřit při nákupu na oblíbených platformách. Buď si je můžeme zakoupit pro sebe a využít je na plánované nákupy, nebo je darovat svým blízkým jako originální a praktický dárek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno