Důvod je prostý. Vyhřátý vzduch stoupá vzhůru a následně bez efektu uniká pryč. My ale nechceme vytápět stropy, mnohem raději bychom naše draze zaplacené teplo viděli v celém prostoru místnosti. Dobrou zprávou je, že moderní foukaná minerální izolace stropů dokáže omezit úniky tepla až o 30% a tím značně snížit výdaje za vytápění.

 

Zateplujte moderně a bez nepořádku

Moje izolace MAGMARELAX® vám pomohou zateplit strop kdykoliv během roku, takže pokud jste si právě teď vzpomněli na své nesplněné předsevzetí, které hrozí, že vám v závěru roku opět omlátí o hlavu vyúčtování nákladů za teplo, nezoufejte. Už za deset dní od zaslání nezávazné a bezplatné poptávky může do vašeho domu či bytu přijít realizační tým izolatérů a za půl dne bude všechno hotovo.

Nemusíte se potýkat s žádným nepořádkem ani stavebními úpravami. Stříkaná minerální izolace, kterou firma MAGMARELAX® je absolutně čistá, bezprašná a téměř bezhlučná – bude jen třeba navrtat do strop několik otvorů. Ale už nic víc.

Přednosti foukané minerální izolace ale oceníte i v létě, kdy účinně zabrání přehřívání podkrovních prostor a zajistí vám tepelnou pohodu i bez klimatizace. Jistě uvítáte také prevenci vzniku nebezpečných plísní, které se často tvoří z důvodu srážení vlhkosti v rozích místnosti, které umí systém MAGMARELAX® spolehlivě zabránit.

Třešničkou na dortu je potom více než 15 let záruky, které k zateplení stropu foukanou minerální izolací MAGMARELAX® získáte. Na nic nečekejte a informujte se o nejvhodnějším řešení zateplení pro vaše bydlení. Navštívit můžete internetové stránky www.mojeizolace.cz nebo zavolat na bezplatnou linku 800 100 533, kde vám odborníci ochotně poradí. Nenechte si účet za vytápění přerůst přes hlavu a začnete ho řešit hned teď.  

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno