Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. je specialista mezi firmami na realizaci prací ve výškách. Pro tyto práce používají metodu slaňování pomocí horolezecké techniky, nebo využívají hydraulická ramena montážních plošin. Zajistí mytí, impregnaci a čištění ve výšce fasád, oken a výloh.

Kvalitně provádí mytí a čištění prosklených loch i ve výšce, mytí a čištění skleněných fasád ve výškách, předokenních žaluzií, zimních zahrad, solárních panelů a reklamních plachet. Zajistí vám mytí oken a výloh a jiných skleněných ploch – jednorázově i servisně.

Pro dlouhotrvající lesk používají trik, který nazývají suché leštění. Servisně myjí a čistí okna a výlohy ve všech městech České republiky. Bezpečně a bez poškození skleněných ploch provedou odstranění zatvrdlých nečistot ze skleněných ploch a oken.

Používají kvalitní a bezpečné korundové žiletky, se kterými odstraní zatvrdlé nečistoty. Provádí stržení, sejmutí, sundání, odstranění krycích folií, celo polepů skla, oken a výloh i na prodejnách zalepené při rekonstrukcích a přestavbách prodejen v obchodních centrech a krycích celo polepů ploch.

Nanesou na vaše výlohy, okna, skleněné fasády – impregnaci nano technologický nátěr. Tento nano impregnační nátěr GLS je hydrofobní nano technologie, která až 6 let udržuje čistotu vašich skleněných ploch.

Revoluční nano nátěr skla je chytře vymyšlený vynález v režimu dvousložkového nátěru. Druhá složka nátěru je tak dokonale vyleštěna, že se na ní neudrží žádná špína ani tekutina, především také díky velmi silnému hydrofobnímu efektu, který odpuzuje nečistoty a tekutiny..

Čištění podlah a impregnace od  A SERVISU!

Zabývají se mnoha činnostmi z oblasti úklidových služeb, které využívají významní klienti. Zajišťují pravidelný úklid, denní opakovaný úklid  domácnosti, bytu, domu, kanceláře a dalších institucí, kde rozsah úklidu a četnost zadává a určuje zákazník. Firma zajišťuje  také úklid po stavební činnosti, zejména rekonstrukcích.

02 POdlahy 3

Postavební úklidy čištění a likvidace stavebních nečistot, vyčištění a odmytí vápenatých a cementových závojů na podlahách, zřizovacích předmětech, a šetrné odstranění zbytků silikonů, barev na čištěných oknech atd. Při po stavebních úklidech používají agresivní kyselé i zásadité chemie, které odstraní prach a cementové, vápenaté závoje.

Znalost používání a dávkování chemie je klíčová pro kvalitní po stavební úklid. Nesprávné použití, může mít za následek poškození povrchů při po stavebním úklidu. Firma nabízí strojní mytí, impregnaci a čištění podlah.

Čištění podlah zajišťují generální metodou čištění jednokotoučovým strojem. Hloubkové čištění podlah a impregnaci zajišťují u betonových podlah, litých podlahy, strukturovaných průmyslových podlah, aj.

Kvalitně vyčištěné podlahy doporučují zavřít podlahovým voskem. Impregnace podlah provádí německým polymerem PKD. Navoskovaná podlaha má větší odolnost, vosk na podlaze umožní lehčí a rychlejší úklid podlahy. Své podlaze výrazně prodloužíte životnost a kvalitní vzhled. Pro více informací kontaktujte firmu A SERVIS LIPKA,s.r.o.!

2 KOMENTÁŘE

  1. Čistili jsme teď doma plastová okna a to byla hrozná dřina vám teda povím. Jsem si myslela že to bylo vždy hrozně jednoduché prostě umýt okno a jít o dotoh, ale když máte tak nekvalitní hadr a čistící prostředek jako já, tak se opravdu nadřete.

  2. Kdyby mně měla jet pomáhat nějaká firma, která se zabývá čištěním fasád, musela bych mít ještě doplňující dotazy. Nikdo, kdo totiž nezná vertikální zahrady by nemohl u mě doma pracovat. Mám jedinečné rozměry domu a ty se musí zachovat i co se fasády týče. Takže u mě by jen tak někdo neprošel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno