Zdravím všechny. Jestli hledáte nějaké doporučení a nebo typy na čištění koberců, tak vám doporučuji profesionální firmu, která koberce čistí. Já se vždy trápila s ručním čištěním koberce v obývacím pokoji, zkoušela jsem různé typy, jak vyčistit fleky od kávy, nebo od barviček našich dětí a nikdy se mi nepodařilo fleky z koberce úplně odstranit.

Letos jsem řekla dost otrocké práci s čištěním koberce. Zase bych se akorát trápila celý den s drhnutím a stejně se mi nepodaří koberec vyčistit stejnoměrně a fleky zůstanou. Na internetu je spousta reklam na úklidové firmy, které odborně a rychle čistí koberce, tak jsem si řekla, proč to jednou nezkusit s nějakou úklidovou firmou, aby koberec vyčistila pořádně.

Někdo si řekne, že jsou to zbytečně vyhozené peníze a že koberce jsou tak či tak vyčištěné na stejno, jako by si to udělal sám. Mohu vás ujistit, že po mé zkušenosti, jak mi koberec vyčistila firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., tak precizně vyčistit koberec se rozhodně nepodaří běžným čištěním.

Mají na to profesionální stroje a účinnou chemii a hlavně je koberec čistý za hodinku.  Koberec byl naprosto jako nový! Barvičky od malůvek mých dětí, které dřív nepustily ani opěvovaným Vanišem, tak po nich nebylo ani památky. Na místech u dveří, kde byl koberec nejvíce používaný a vlas byl sešlapaný a i barvy koberce byly zašlé, tak po vyčištění kotoučovým strojem, který firma A SERVIS používá, byl krásně načesaný a zářil čistotou.

Jejich kotoučový stroj společně s jejich profesionální chemií vyčistí i velmi zašlé místa. Po čištění, koberec vysají výkonným průmyslovým vysavačem, že je pak téměř suchý. Jsem nadmíru spokojená s takto vyčištěným kobercem. Co je velká výhoda, během pár hodin se může po koberci bez problémů chodit, protože je za chvíli suchý.

Měla jsem obavy, že koberec bude dlouho mokrý ale tak jak jejich vysavač odsál téměř všechnu vlhkost, bylo úžasné. Zaměstnanci této firmy, jsou velmi příjemní lidé a svou práci měli rychle hotovou. Vedení podniku, kde já pracuji, hledali spolehlivou firmu, která dělá strojové čištění koberců a podlah, tak jsem hned vedoucí doporučila právě zmiňovanou firmu A SERVIS.

S firmou A SERVIS se domluvili na termínu a všechno zvládli udělat v dohodnutém čase. V práci byli z jejich výkonů doslova paf. Podlahy o ploše minimálně 500m2 a koberce v několika kancelářích měli vyčištěný během jediného dne.

Naše vedení bylo natolik spokojené, že si u této firmy zadali i mytí oken, které mimo dalších služeb A SERVIS nabízí. Takže pokud hledáte šikovnou úklidovou firmu na čištění koberců, nebo podlah mohu doporučit firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a jejich službu čištění koberců kotoučovým strojem Praha. Poradí si hravě i se silně znečištěným kobercem.

Mytí, čištění a impregnace oken

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. pro své zákazníky provádí precizní služby spojené s mytím oken a čištěním markýz. Mytí oken a čištění markýz provádí mnohdy ve výšce jejich profesionální zaměstnanci, kteří byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky.

02 Okno 47

Pro mytí oken a čištění markýz ve výškách zaměstnanci využívají speciální horolezeckou či speleologickou techniku. Pro snadnější přístup k proskleným plochám nejčastěji volíme hydraulické ramena a vysokozdvižné plošiny, které mají k těmto účelům také k dispozici a díky nim je jejich práce realizována kvalitněji a bezpečněji.

Mytí oken provádí trikem suchého leštění a v žádném případě nepoužívají leštící přípravky. Okna leští na sucho, a to pouze čistou bavlněnou plenou, což zaručí velmi kvalitní výsledek a dlouhotrvající lesk. Práce ve výškách zahrnuje i zmíněné mytí a čištění markýz, které může být prováděno zároveň při mytí oken, ale i jako samostatná služba.

Markýzy bývají látkové a plastové. Údržba plastových markýz je oproti látkovým jednodušší a realizují toto čištění stejným způsobem, jako mytí oken a výloh. V případě látkových markýz je čištění prováděno stejným způsobem, který používají při strojovém čištění koberců. Na markýzy je prvně nanesena velmi účinná čistící chemie Bosch RTS, kterou pomocí kartáče kotoučového stroje GHLIBLI vykartáčují. Na závěr celý povrch vysají vysoce výkonným vysavačem.

Jsou schopni Vám zajistit i impregnaci látkových markýz, pro kterou je podmínkou vhodné slunné počasí. Vedle služby mytí oken a čištění markýz realizují širokou nabídku úklidových služeb, mezi které patří například: denní a pravidelný úklid domu, bytu, vily, rezidence, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících Praha, strojové čištění koberců Praha, odstranění graffiti Praha a nanesení antigraffiti ochrany Praha, strojové čištění a voskování podlah Praha, odstranění plísní Praha, impregnace GlasProtect Praha – hydrofobní nanotechnologie, která zajistí, že vaše okna zůstanou po dobu 6 let čistá a jako právě umytá.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno