S kamarádkou vlastníme kosmetické studio, a jelikož každý salon se týká péče o vzhled, tak i my chceme, aby i naše prostředí co nejlépe vypadalo. Snad žádná žena by se nenechala ošetřit v prostředí, které nevypadá příjemně, když už vyplácne peníze za kosmetiku, protože někdo, kdo dělá práci změřenou na vzhled pracuje v hnusném prostředí, tak těžko říct, jak vůbec si na práci dávají záležet, že ano.

Takže když jsme šly jednou s kamarádkou do práce a u vchodových dveří do našeho studia uviděly obří graffiti, nevěřily jsme vlastním očím. Nezbylo nám nic jiného, než si najmout nějakou firmu, která nás toho zbaví. Bohužel ani tady to ze začátku nevypadalo nadějně, protože spousta z nich odmítla přijít v pozdějších večerních hodinách.

Nechtěly jsme, abychom musely zkrátit otevírací dobu, a i to chvíli vypadalo, že na to budeme muset přistoupit, ale potom jsme se na doporučení jedné z našich zákaznic obrátili na A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, odstraňování graffiti, výškové práce, fasády Praha 7, u nichž měla ověřené, že nemají problém s prací i v pozdějších hodinách. Kontaktovaly jsme jejich zaměstnance a domluvily se s nimi na takovém termínu, který nám vyhovoval. A výkon jejich práce byl stejný jako jejich ochota.

Graffiti odstranili perfektně a zeď byla jako nová. Odstranění graffiti Praha splnilo naše očekávání a nechali jsme si od nich venkovní část studia natřít ochrannou proti sprejerským barvám. Proto A SERVIS LIPKA všem vřele doporučujeme, protože s nimi máme jen tu nejlepší zkušenost a služby nabízí i za přijatelnou cenu, kterou se podle nás vyplatí investovat.

Čištění, nano impregnace vinylových, průmyslových podlah, voskování linolea Praha 4

Od jedné úklidové firmy jsem požadovala strojové vyčištění podlah v administrativní budově. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech a především na čase, který pro nás byl stěžejní, protože bylo potřeba, aby vše probíhalo až po zavírací době. Konkrétně jsme si najali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., impregnace podlah Praha 4, čištění, voskování linolea, protože jako jedni z mála neměli problém přijet vykonat práci i ve večerních hodinách.

31300452 - male hand cleaning and rubbing an hardwood floor with a microfiber cloth.

Už jen tím na nás udělali velmi dobrý dojem, ale přesto jsme nechtěli chválit den před večerem. Ale když k nám přijeli a pustili se do práce, a my potom viděli, jak skvěle svou práci provedli, byly naše sebemenší pochyby a obavy naprosto zbytečné. Po vyčištění a umytí chemie z povrchu podlahy zůstala podlaha krásně čistá a lesklá. Samozřejmě vše stihli ještě v noci a ráno tak mohla být naše budova znovu otevřena, bez jakýchkoliv problémů a omezení.

Naši kolegové si ihned vyčištěné podlahy všimli. Mám velkou radost, že mi firma A SERVIS splnila přání a je spolehlivá. Jejich velkou výhodou i je, že nenabízí pouze čištění podlah, ale i čištění koberců, mytí oken, odstraňování plísní a dokonce odstraňují i graffiti, takže pokud budeme v budoucnu poptávat i jinou úklidovou službu, určitě se na ně obrátíme, protože u nich už máme záruku kvality, která se dneska opravdu blbě hledá, pokud ji chcete dostat za rozumné peníze a neprodělat na tom, protože už se nám stalo i to, že si firma za úklid naúčtovala neskutečnou sumu a rozhodně svou práci nesplnili podle našeho očekávání. Proto ji všem, předně čištění podlah Praha, vřele doporučujeme.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno