Dlouho jsem se s mytím výloh u svého obchodu s dárkovými předměty trápila sama. Nejprve to dávalo smysl, protože nějaké další investice jsem si zatím nemohla moc dovolit, ale po čase má situace byla už mnohem lepší. Obchod jsem si založila převážně pro svoji radost, ale mytí výloh, i když jen jednou za čas, mě už přestávalo bavit. Už jsem si mohla dovolit investovat peníze i do nějaké pomocné síly, proto mě jako první napadla firma na mytí oken nebo výloh.

Rozhodla jsem se tedy, že si nějakou najdu. Hned ten den jsem ještě běžela na internet. A jelikož jsem se rozhodla dát na jednu z prvních firem, na které jsem narazila, dala jsem na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno, výškové práce, čištění fasád.

Zjistila jsem, že můj úsudek vůbec nebyl marný. S firmou byla opravdu skvělá domluva. Byli schopní poslat mi někoho na mytí výloh i v brzkých ranních hodinách. Nemyslela jsem si, že se na mytí výloh může dát něco zkazit, ale ani jsem netušila, že by práce šla odvést tak perfektně. Sama jsem to lépe nezvládla a teď už se ani nebudu chtít snažit, když vím, že tu pro mě může být firma A SERVIS.

A protože se můj obchod nachází blízko silnice, byla mi doporučena i nano impregnace. S tou kvůli financím zatím váhám, ale nabídka zněla velmi dobře. Pravděpodobně bych výhledově vlastně i ušetřila, ale zatím nad ní jen přemýšlím.

S kvalitou odvedené práce jsem velmi spokojená. Firma A SERVIS LIPKA je opravdu seriózní. Nad nano impregnací sice zatím přemýšlím, ale to, že službu mytí výloh budu poptávat pravidelně, vím už jistě.

Laky, barvy odstraní z koberce kotoučový stroj, čištění koberců, sedaček Brno

Jednou jsem usnula, čehož využila moje šestiletá dcera, která si hrozně ráda hraje s mojí kosmetikou. Většinou se mi daří všechno schovat, když odcházím, jenže tím, že jsem byla doma, jsem všechno neuklidila na místo, kam nedosáhne. A během toho, co jsem spala, objevila kouzlo laku. Na jednu stranu můžu být ráda, že si to nenašplíchala do obličeje, nedej bože do očí, ale ovšem skoro celý sprej laku na vlasy po kobercích všude, kromě místnosti, kde jsem spala, taky není zrovna ten nejlepší scénář.

28828372 - cute little red kitten sleeps on fur white blanket

Sice jsem se to snažila vyčistit, ale bez úspěchu. Nezbylo mi nic jiného, než si na to nechat najmout úklidovou firmu. Sedla jsem si proto hezky k počítači a zbytek volného odpoledne strávila tím, že jsem hledala takovou firmu, která měla ty nejlepší reference, protože když už jsem za vyčištění musela utratit, chtěla jsem, aby to aspoň stálo za to. A musím říct, že stálo.

Objednala jsem si úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  kotoučové čištění koberců Brno a koberce vyčistili opravdu dokonale. Vypadaly jako nové a zabralo jim to na to množství koberců vážně jenom chvíli. Proto bych chtěla tuto firmu, a především službu čistění koberců Brno, všem vřele doporučit, protože odvádějí skutečně profesionální práci a je na ně spolehnutí.

Zaměstnanci byli velmi milí a vstřícní, přišli přesně na čas, a ve věcem v bytě byli velice ohleduplní, takže mě nenapadá vůbec nic, co bychom této společnosti mohli vytknout. Možná cenu, která se zdá na první pohled vysoká, ale jelikož koberce vydržely čisté vážně dlouho, tak je to určitě věc, do které se vyplatilo investovat.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno