Nedávno jsme se s manželem přestěhovali do Prahy, jelikož zde jednoduše dostal pracovní nabídku, která se jen tak neodmítá. Nastěhovali jsme se do bytu, který byl relativně zrekonstruován, jediné, co tam zůstalo původního byly zátěžové koberce, které byly opravdu hodně zanesené nečistotami.

Nezbylo nám nic jiného, než se pustit do jejich čištění. Po hodině drhnutí všemi možnými čistícími prostředky jsme naznali, že takhle to nepůjde. Na internetu jsme se tedy poohlíželi po nějakém řešení v rámci čištění koberců až jsme narazili na úklidové firmy. Bylo jich opravdu hodně, takže jsme nevěděli, kterou vybrat. Začali jsme tedy srovnávat, cenové nabídky, různé recenze a hodnocení a nakonec jsme pročítali konkrétní komentáře od zákazníků těchto firem.

Jako absolutní vítěz u nás byla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., rotační čištění koberců Praha, na kterou zde byla chvála ze všech stran. Takže jsme neváhali a firmu jsme zkontaktovali.Už při prvním telefonátu nám sdělili konkrétní cenovou nabídku, rovnou s námi domluvili termín realizace naši poptávky, který byl naplánován tři dny nato.

V daný termín pak dorazili dva zaměstnanci této firmy s těžkým kotoučovým strojem, který vynesli do bytu. Prošli si byt, aby věděli, kde začít a jak postupovat. Následně se pustili bez jakéhokoliv dalšího zdržování do práce. Pomalu začali do koberců zanášet účinnou chemii, která pomohla uvolnit veškeré nečistoty. Až se tak stalo, opět koberce rozkartáčovali, aby vše dostali na povrch a nakonec koberce důkladně vysáli pomocí výkonného vysavače.

Když koberce úplně doschly, byly jako nové. Opět byly krásně čisté, znovu měli svoji původní barvu a vzhled, krásně provoněly byt a také byly vydezinfikované. S prací firmy A SERVIS LIPKA jsme byli velice spokojeni, jak v rámci cenové nabídky, tak především v rámci uskutečněné práce. Firmu budeme nadále doporučovat.

Díky „Mytí oken Praha“ svůj volný čas nemusím trávit uklízením

Většina lidí dělá velké úklidy na jaře a před Vánoci, ale já vždy dělám největší úklid před začátkem prázdnin, protože mezi dovolenými jsem ráda, že si všichni vybalíme, vyperu a nabalíme se znovu. Hlavně děti na tábor, takže na nějaké velké uklízení mi už nezbývá mnoho času. A elánu taky ne, protože uklízení ve vedrech znamená ještě větší peklo než normálně.

34823242 - cleaning windows with special squeegee

A když děti odjedou, chci si užít trochu volného času, že se nemusím neustále o někoho starat, a ne ho strávit s hadrem a saponáty v ruce. Proto jsem začala uvažovat, že si letos před začátkem letní sezóny najmu nějakou úklidovou firmu, která tu nejhorší práci udělá za mě, zejména umývaní oken, které doopravdy nenávidím.

S manželem jsme našli firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové mytí oken, čištění fasád Praha, která nabízí širokou škálu úklidových služeb a mezi ně patří i mytí oken v Praze, se kterou jsem velice spokojená. Při mytí oken si počínali skvěle a okna včetně rámů jsou perfektně čistá. Na sklech nezůstala jediná šmouha a lesknou se snad ještě lépe než naše zrcadla.

Kdybych to dělala já, zabralo by mi to minimálně celý den, a stejně bych nedocílila takového skvělého výsledku, ale zaměstnanci z A SERVIS to zvládli za pár hodin. Po této zkušenosti jsem si víc než jistá, že to nebyla moje poslední zakázka, kterou jsem od nich chtěla. Jejich zaměstnanci se navíc chovají velmi mile a profesionálně, takže nemám nejmenší důvod se v budoucnu obracet na jinou úklidovou firmu.  A to nejen já, ale i spousta našich známých, kteří se po našem doporučení připojili k řadě spokojených zákazníků.

 

10 KOMENTÁŘE

 1. My jsme si tuto firmu najali kvůli odstranění graffiti a jsme jim za hodně vděční. Věděli jsme totiž, že jsme neměli ochranný nátěr, a že to možná neplůjde dolů. Ale jim se to přesto povedlo. Děkujeme!

 2. I já jsem stálým zákazníkém této firmy. Poprvé jsem se s nimi setkal, když jsme potřebovali čištění koberců v naší firmě, a teď už jejich služby využíám i v domácnosti. Určitě doporučuji, nabízí kvalitní servis za dobré ceny.

 3. Vyzkoušeli jsme mytí oken od této frimy a byli jsme s nimi hrozně spokojení. Přetavovali jsme dům a okna od toho byla hrozně zaprášená, zaliskaná a tak podobně. Už se nám s tím fakt nechtělo dál rozčilovat, tak jsme si řekli, že si na toho někoho najmem. Okna vyčistili perfektně a ještě na ně dali impregnaci, po nichž jde špína z oken krásně dolů, stačí ji smýt porudem vody. Neměli jsme s nimi jediní problém, jsou to všichni slušní lidi.

 4. Taky jsme řešili podobnou situaci. Nastěhovali jsme se do bytu, kde ty koberce vypadaly, že snad zažily i druhou světovou. Moc se nám to nepozdávalo, tak jsme si je taky nechali vyčistit. My jsme měli ještě tu smůlu, že jsme si je prvně nechali vyčistit od jiné úklidové firmy, která použila extrakční metodu, takže jsme měli na koberícch fleky. Ale potom jsme si objednali čištění u A SERVIS LIPKA a vše už bylo v pořádku.

  • Dobrý den,
   jsme velice rádi, že jeste s našimi službami spokojeni a děkujeme.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno