Jednoho jsme se s manželem rozhodli, že musíme udělat něco s našimi zanesenými a věčně špinavými okny. Máme dům přímo u silnice, kde denně projede opravdu hodně aut, takže je jasné, že se tu hodně práší a lítá všechno možné. Nejvíc to ale odnáší okna, která už mají na sobě vrstvu nečistot, s kterou už je potřeba něco dělat.

Ani jednomu se do umývaní oken nechtělo, tak jsme se rozhodli, že si na tuto práci necháme zavolat profesionální úklidovou firmu. Když jsme pak hledali na internetu, hodně jsme se řídili přes recenze a různá hodnocení od zákazníků, kteří měli s danou firmou nějaké zkušenosti.

Jako nejlepší varianta nám vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., nano impregnace, mytí oken Praha, která měla opravdu mnoho kladných hodnocení. Neváhali jsme a úklidovou firmu jsme zkontaktovali. Dozvěděli jsme se, jak probíhá jejich práce a taky nám bylo řečeno, jak funguje takzvaná nano impregnace oken, kterou nám v naši situaci doporučili. Tato impregnace funguje na principu „lotosového květu“, kdy se na okně vytváří z vody a nečistot kuličky, které pak díky větru z okna odlétají pryč.

 

Byli jsme nadšení, takže jsme rovnou domluvili termín realizace. V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy a ihned s pustili do práce. Okna důkladně myli pomocí speciálních čistících prostředků, následně je setřeli gumovou stěrkou a na závěr je vyleštili pouze pomocí bavlněné pleny. Nepoužili žádné leštící přípravky, to bylo opravdu velké překvapení a nikdy by nás to nenapadlo.

S firmou A SERVIS LIPKA, s jejich odvedenou prací, komunikací s firmou i zaměstnanci, jsme byli velice spokojeni a už chápeme tolik kladných hodnocení a recenzí. Proto také přidáváme tu naši.

Spokojenost zákazníků na prvním místě. Kvalitní čištění koberců v Praze

Vlastním v Praze hotel. Není zvlášť velký, ale na kvalitách služeb a spokojenosti zákazníků nám záleží. Nenecháváme bez povšimnutí ani tu největší maličkost. Velmi si také zakládáme na čistotě prostředí. Každý pokoj musí vypadat jako ze škatulky. Lidé, kteří se přijdou ubytovat, si musí připadat, že před nimi v pokoji ještě nikdo ubytován nebyl.

37225038 - grey carpet on floor close-up

Proto využíváme služeb velice kvalitní úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o., kvalitní čištění koberců Praha. S touto firmou pravidelně spolupracujeme již několik let a nikdy nás nezklamala.

Zaměstnanci firmy A SERVIS nás pravidelně navštěvují za účelem mytí oken a čištění koberců. Vždy pracují velmi profesionálně a nikdy se jim nedá nic vytknout. Více bych Vám chtěl ale představit jejich metodu čištění koberců. Tato metoda totiž není až tolik všeobecně známá.

Po několika špatných volbách úklidových firem, které naše koberce vždy spíše více poničily, než vyčistily, jsme touto firmou byli doslova okouzleni. Firma A SERVIS používá k čištění koberců tzv. strojovou metodu. Výsledkem jsou vždy oživené, načechrané a dezinfikované koberce.

Žádné promáčené koberce ani roztoči. Proto také návštěvníci našeho hotelu mohou získat dojem, že jsme náš hotel otevřeli teprve před nedávnem a jsou jedni z prvních zákazníků.

Také si velmi vážíme přístupu firmy A SERVIS. S termínem čištění nám vyjdou vždy vstříc, je totiž třeba synchronizovat jejich práci s tím, které pokoje máme zrovna volné. Navíc jejich zaměstnanci jsou praví profesionálové, které jejich práce i baví. Jsou vždy příjemní a zbytečně svou práci neprotahují. Pokud hledáte úklidovou firmu, rozhodně doporučujeme firmu A SERVIS.

 

12 KOMENTÁŘE

  1. Na tuto firmu nedáme dopustit. Necháváme si od nich mýt okna a jsou vždy nádherně lesklé. Určitě doporučuji.

  2. Já jsem s nimi moc spokojená. Nesnášm mytí oken a mám na oknech tu impregnaci a řeknu vám, že je to paráda. Už se o ně prakticky nemusím starat.

  3. S A SERVIS LIPKA spolupracujeme už delší dobu a mohu ji všem jedině doporučit. Odvádějí dobrou práci za přijatelné ceny. Jsou spolehlivý a vždy pečliví.

  4. Dobrý den, také patříme k jejich velmi spokojeným zákazníkům. Skoro všechny úklidové firmy, kam jsme volali, nás odmítli, protože jsme čištění potřebovali ve večerních hodinách. Ale v A SERVIS LIPKA nám vyšli vstříct. A koberce vyčistili perfetkně, takže jim opravdu nemůžu nic vytknou. Doporučuji!

  5. Na čištění koberců jsme si taky najali úklidovou firmu A SERVIS LIPKA a byli jsme nadšení. Máme čtyři děti, z nichž jsou ještě tři poměrně malé, takže je na koberích furt něco v jendom kuse. A mně už se to nedařilo čistit. Tento problém nám pomohli vyřešit právě zaměstnanci této firmy, protože nám koberce vyčistitli a po použití jejich speicálních přípravků jde z nich špína teď mnohem snáze dolů. Doporučuji!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno