Kožené věci jsou velmi vyhledávaným sortimentem již po celá staletí. Jedná se o módní doplněk, který zkrátka nikdy nevyjde z módy. Nosíme kožené oblečení, koženou obuv. Usedáme do aut s koženými sedadly stejně tak jako doma do koženého gauče. Je velmi těžké nalézt odvětví, kde by se tento ryze přírodní materiál nedal uplatnit v celé své kráse. S používáním kůže se však objevuje i nepatrná problematika, která je spojena s údržbou. Právě pro tyto případy zde máme mimořádně efektivní čistič na kůže TAGAL, jehož používání je snadné a navíc vysoce efektivní. Hodí se na čištění jakékoliv kůže. Můžete jej použít na sedačku, boty i oblečení

Univerzální čistič na kůže

Čistič na kůže TAGAL je maximálně univerzálním pomocníkem při údržbě kožených povrchů. Hodí se zejména pro kožené sedací soupravy, automobilové čalounění, také na kabáty nebo koženou obuv. Jedná se o všestranného pomocníka, kterého si oblíbite pro velice snadnou a rychlou aplikovatelnost.

Pravidelným čištěním prodlužujete koženým povrchům jejich životnost a stále mladistvý vzhled. Již se nemusíte trápit omšelé vzhlížející koženou sedací soupravou, jejíž lesk si pamatujete pouze z vyprávění. Vyzkoušejte na ní nanést čistič na kůže značky TAGAL a obnovte její přirozené vlastnosti během několika málo okamžiků.

 10011540921._._.o

Šetrný čistič na kůže

Čistič na kůže TAGAL je navíc mimořádně šetrný za současného zachování maximálních kvalit. Tento produkt byl vytvořen pod zastřešením programového projektu MPO FR-T12/089 a spadá do oblasti výzkumu nových výrobků spotřební chemie.

Čistič na kůže TAGAL stačí nanést ve velmi malých vrstvách na požadované místo čištění a ihned rozetřít. V případě, že jste narazili na větší nečistotu, nejdříve se jí snažte odstranit mechanicky kartáčem a teprve až po té vyzkoušejte tento čistič.

Pokud vás zajímají i další informace o tomto i jiných přípravcích, navštivte internetové stránky prodejce na adrese http://www.druchema.cz/.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno