Kuchyně je v mnoha domácnostech nejvyužívanější místností. Jejímu vybavení a zařízení tedy věnujeme opravdu velké procento času. Zkombinovat eleganci společně s maximálním komfortem a praktičností vůbec není jednoduché. Každý spotřebič by měl tedy být vybírán velice obezřetně. My se v dnešním článku zaměříme na chladničky. Jak by měla vypadat chladnička, která splňuje současné vysoké nároky?

Představíme si konkrétní model

Nejžádanějším druhem chladniček v současnosti jsou bezpochyby kombinované chladničky, tedy chladničky, které jsou kombinací chladícího i mrazícího prostoru. Po dlouhém vybírání jsme se rozhodli na základě výbavy a rozložení pro představení jednoho konkrétního modelu. Tím modelem je chladnička Samsung RB29FSRNDWW v energetické třídě A+.

Velikosti a objemy

Tato kombinovaná chladnička má mrazící prostor umístěn ve spodní části a chlazení je na části vrchní. Celkový objem vnitřního prostoru chladničky je úctyhodných 290 l, z toho je 192 l objem chladícího prostoru a 98 l je objem mrazničky. Oba prostory v chladničce Samsung RB29FSRNDWW jsou vybaveny funkcí Nofrost, který zaručuje, že stěny nenamrzají. Mrazící prostor se navíc může pochlubit čtyřhvězdičkovým označením.

 SAMRB29FSRNDWW

Vybavení, které zvyšuje efektivitu využívání

Celá chladnička je navržena tak, aby uživatelům nabízela maximální efektivitu při využívání. LED osvětlení zajišťuje levné a kvalitní osvětlení všech částí vnitřního prostoru. Všechny police se dají velmi snadno a bezpečně posouvat, nechybí ani košík Grab’n Go Basket, přihrádka ve dveřích je větší a mohou v ní být uskladněny sklenice, lahve i krabice s mlékem a džusy. V případě otevřených dveří vás upozorní zvuková signalizace a nechybí mnoho dalších výhod.

Detailní popis chladničky Samsung RB29FSRNDWW najdete například u specializovaného elektroprodejce na www.michaelplaza.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno