Marně si lámete hlavu nad tím, co darovat svému partnerovi nebo partnerce k výročí? Máte pocit, už snad všechny dárky má, nebo že nic dalšího nepotřebuje? Nechte si poradit a vyberte dárek, na který jen tak nezapomene.

 

Fotografický dárek

Zajímavým nápadem, jak potěšit svého partnera nebo partnerku je fotografický dárek. Může se jednat o vaši společnou fotku, kterou necháte zarámovat nebo třeba zpracovat do puzzle. Vaši fotku můžete nechat natisknout na hrníček, ale také na tričko. Nebojte se darovat originální tričko s potiskem, které bude vašemu protějšku připomínat společné chvíle nebo třeba oblíbené zvíře nebo symbol.

 

Originální zážitek

Nezapomenutelným dárkem je zážitek, který jen tak člověk nezažije. Ať už se jedná o adrenalin v podobě bungee jumpingu nebo jízdu v luxusním sportovním autě nebo třeba kurz přežití, popřípadě letecký zážitek, věřte, že pokud právě tohle vašeho partnera baví, tak bude z dárku opravdu nadšený.

 

Vtipný dárek

Příjemným překvapením jsou dárky, které rozesmějí. Můžete darovat například veselé ponožky Good Mood Socks, které se hodí nejen na doma, ale také na sport nebo do práce. Vybrat můžete také vtipná trička s potiskem nebo jakékoliv dárky, o kterých víte, že obdarovanému vykouzlí úsměv na rty. Nebojte se použít vaše interní a soukromé vtípky, které chápete jen vy dva.

 

Něco na sport

Pokud máte doma sportovce, určitě jej potěšíte fitness doplňky, pomůckami ke cvičení nebo sportovním oblečením. Muži ocení hlavně kvalitní obuv a sportovní tílka, ženám můžete darovat dámské legíny s potiskem, plátěné tenisky nebo třeba deku s mandalou na cvičení jógy.

 

Dárky dle koníčků

K výročí, ale třeba i k narozeninám můžete darovat dárky, které se týkají nějakého z koníčků vašeho protějšku. Může se jednat o doplnění sady, kterou již má, nových věcí, které si jen tak nekoupí nebo čehokoliv, co souvisí s tím, co má rád a co rád dělá.

 

Erotický dárek

K výročí se skvěle hodí také dárky s erotickou tématikou. Nebojte se koupit například svůdné erotické prádlo nebo třeba sexy šaty, které se budou hodit i do společnosti. Vtipným a erotickým dárkem může být i stolní hra s milostnou tématikou nebo třeba nějaká erotická hračka, kterou společně na výročí s partnerem vyzkoušíte.

1 komentář

  1. Darujte svému protějšku při oslavě hlavně svoji přítomnost. A když už se budete v pozdějším věku snažit o to jak oslavit výročí svatby, tak nezapomínejte na místa, kam jste jako mladí rádi chodili. My jsme s partnerem měli a máme rádi svatý Kopeček. Vždy jsme tam popíjeli naše kvalitní víno z Pálavy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno