Koncept coworkingové spolupráce přijal svět ve velkém. Je to nejpoužívanější slovo na rtech každého začínající podnikatele. Při návštěvě jakéhokoli velkoměsta byste se nepotkali alespoň hrstkou těchto prostor. Flexibilní, spolupráce, moderně vypadající – po vypsání těchto slov, které mají všechny tyto místa společné, je pochopitelné, proč jsou tyto prostory oblíbené u menších podniků, které nemají na pronájem velkých kanceláří. Avšak díky možnosti pronajmout si dočasně coworking space pro projektové týmy využívá tuto příležitost i mnoho velkých společností.

 

Co znamená slovo coworking?

Definice slova coworking se může vždy mírně lišit. Koncept zůstává ale vždy stejný: Coworking je příjemné a flexibilní pracovní prostředí, které způsobilo převrat v tom, jak lidé využívají nemovitosti, umožňují tím různým skupinám lidí spolupracovat a dávají tím šanci pro otevřenost, dostupnost, vytvářením komunit.

 

Proč jsou coworkingové prostory oblíbené?

Usnadňují růst a podporují pohodu zaměstnanců. Navíc jsou perfektní pro každou firmu, která si cení flexibility.

Některé místa se skládají výhradně ze sdíleného, otevřeného, pracovního prostoru. Zde jednotlivci a malé týmy pracují spolu navzájem. Nesmí chybět kuchyň, toalety, místo k odpočinku. Každý prostor je však jiný, a to je součást jejich přitažlivosti.

 

Výhody coworkingového prostoru

Členové coworkingu mohou očekávat, že budou těžit z následujícího:

 

Flexibilní smluvní podmínky

Coworkingové prostory poskytují podnikům flexibilní kancelářskou infrastrukturu. Platí se například jen za pronajaté stoly, které zrovna jsou potřeba. Někdy se platí nárazově nebo měsíčně.

Veškerá starost o běžných provoz je na majiteli a je zahrnuto v ceně nájemného. Pokud potřebujete nečekaně ukončit své působení, vše je jen na dohodě.

 

Zaměřte se na pohodu

Všechno je to práce a ne zábava – to Vám nikdo neřekne. Mějte na paměti. Odpočinete si od svého klasického pracovního místa a budete tvořit v něčem novém. Každý si v tom najde něco svého. S lidmi kolem se postupem času vytvoří přátelská atmosféra.

 

Stejně smýšlející lidí

Příležitost ke spolupráci jsou hojné právě v coworkingových prostorech. Možnost setkat se s lidmi, kteří mají stejné zaměření či cíle. Lidé, kteří jsou ochotni sdílet své nápady. Samozřejmě si přirozeně křížíte cestu s lidmi s různým názory a přístupy – zejména pokud jde o kreativitu.

 

Takové možnosti naleznete právě ve Vincent Luhačovice

Coworking s ubytováním, další pro někoho důležitý fakt k používání těchto prostorů. Nesmí chybět možnost občerstvení a jako bonus je čerstvě pražená káva. Která poslouží jako vzpruha do dalších pracovních hodin. K dispozici je plně vybavená místnost s optickou wifi a veškerým využití, které k práci lidé potřebují. Pronájem prostor lze využít dokonce pro teambuilding, firemní akce, oslavy narozenin

Coworking space prospívá podnikům mnoha způsoby. Umožňují růst, podporují pohodu mezi zaměstnanci, snaží se přilákat nové členy do týmu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno