Lidské tělo je možné chápat jako velmi složitý mechanismus, který získává energii z „paliva“ které mu dodáváte. Pokud je vaše strava nastavena správně, vaše tělo je schopno podávat maximální výkon. Pokud ho „hltíte“ nezdravými potravinami, tělo nemá dostatek kvalitních zdrojů a jeho funkce ochabují. Chtěli byste se cítit v pohodě a mít tělo, které perfektně funguje? Zařaďte do vašeho jídelníčku superpotraviny. Proč a jaký je výběr?

 2_859417690371

Co lze od superpotravin očekávat

Superpotraviny jsou označením pro potraviny, které jsou bohaté na široké spektrum pro tělo prospěšných látek. Superpotraviny obsahují velké množství vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a dalších složek, které lidské tělo potřebuje, aby mohlo správně fungovat a bylo silné a zdravé. O superpotravinách se hovoří jako o stravě budoucnosti, jejich složení je čistě přírodní. Měli by je konzumovat všichni, kterým záleží na jejich zdraví a chtějí pro své tělo udělat maximum.

 kustovnice_vyber_1000

Na jakých si pochutnat a proč?

I vy můžete vybírat z několika druhů superpotravin.

Mezi nejznámější patří semínka Kustovnice Čínské Goji. Ačkoliv se jedná o malá semínka, jejich obsah je super velký – semínka obsahují ve vysokém poměru vitamíny C, B1 a B2, dále také betakaroten i důležité aminokyseliny. Konzumace semínek má blahodárný vliv na činnost jater a ledvin.

Mezi superpotraviny řadíme i nepražené drcené kakaové boby, které obsahují vitamín C a působí jako antioxidanty. Je možné je konzumovat jen tak, nebo s nimi ochucovat jídla.

Skvělá jsou i Chia semínka s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin omega 3 a vápníku. Dodávají energii a jsou vhodným doplňkem stravy pro sportovce a pro všechny, kdo se potýkají se zvýšenou fyzickou námahou.

Pro posílení zdraví jsou tu živé minerály Mumio Shilajit.

2_8595595900597

Zařaďte do vašeho jídelníčku superpotraviny. Změnu k lepšímu pocítíte už po několika dnech užívání!

Výhodně je koupíte na www.biovara.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno